Laimē vienu no 10 biļetēm uz STAND-UP izrādi "Mačo"!

2017-09-29

Laimē vienu no 10 biļetēm uz STAND-UP izrādi "Mačo"!

"Lieliska davana" saviem klientiem sarūpējusi jauku pārsteigumu oktobra mēneša ietvaros! No 1. oktobra līdz pat 21. oktobrim norisināsies mūsu veikalu apmeklētāju akcija - t/c Domina Shopping, t/c Galleria Riga, i/c Olimpia un Brīvības ielā 49/53 - aizpildi klientu anketu un laimē vienu no 10 biļetēm uz izrāžu apvienības "PANNA" jauno un amizanto stand-up izrādi "Mačo"! Smiekli, pozitīvas emocijas stand-up komēdijā, vīrišķības testa versijā divās daļās.

Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu kārtas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

Nāc ciemos pie mūsu draudzīgajiem un pozitīvajiem dāvanu ekspertiem, aizpildi anketu un pavadi lielisku pirmdienu, 23. oktobri, testasteronu ieskautā gaisotnē!

Laimīgos uzvarētājus paziņosim 21. oktobrī, personīgi ar katru sazinoties un elektroniski nosūtot biļetes! Lai skaists un emociju pilns rudens, mūsu mīļie! 

Atpakaļ