Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir galvu reibinošs piedzīvojums, kas ilgi paliks atmiņā. Izbaudiet īpašo gaisotni divatā vai ar tuvākajiem, gūstot neaprakstāmas emocijas! Gaisa balona lidojums ir iespēja skatīt gleznainākās ainavas no putna lidojuma un svinēt skaistākos dzīves mirkļus.

Filtrs

Vidējā cena 434,56 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Burvīgs piedzīvojums debesīs spilgtām emocijām

 

Sviniet svētkus tā, lai par tiem vēl ilgi varētu atcerēties ar sajūsmu un prieku acīs. Lidojums ar gaisa balonu ir neparasta un ļoti īpaša dāvana, kuru ieteicams izbaudīt kopā ar kādu sev tuvu cilvēku. Ne velti, gaisa balons tiek bieži dēvēts par mīlētāju un sapņotāju vietu, kur, paceļoties debesīs, zūd realitāte, bet skatam paveras sapņainā nākotne. Lidojot gaisā ar balonu, jūs pārņems bezgalīgas brīvības sajūta, un tie būs vieni no spilgtākajiem dzīves mirkļiem. Tur, gandrīz 900 m augstumā, būsiet tikai jūs un svaigs gaiss, bezgalīgais horizonts, rietošā saule, varbūt glāze šampanieša un silts kompanjona apskāviens. Ja jūtat, ka vēlaties izbaudīt ceļojumu gaisa balonā vienatnē, tad arī tas ir pilnībā iespējams - attīriet domas plašajās debesīs vai atklājiet savam skatienam vēl neredzētas ainavas no putna lidojuma. Vēlaties izvēlēties neparastu dāvanu mīļotajai apaļajā kāzu jubilejā? Gaisa balonu lidojums būs piemērota vieta, lai atsauktu atmiņā visas patīkamās lietas, kas jūs abus ir saistījušas visus šos gadus un piedzīvot divatā pavisam jaunas emocijas un iespaidus. 

 

Dāvana dažādiem svētkiem un notikumiem

 

Varbūt arī nedaudz nervus kutinošs, gaisa balons patiesi liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk, izjūtot lielāku adrenalīna līmeni. Visu lidojuma laiku jūs pavadīs sertificēts pilots, kas parūpēsies par drošu atrašanos gaisa balonā un jūsu ceļojumu visā tā garumā. Gaisa balons var kalpot jebkuriem svētkiem vai jums nozīmīgu datumu atzīmēšanai, kļūt par lielisku izklaidi viesiem korporatīvajā pasākumā vai nodrošināt romantisku vakaru divām mīlošām sirdīm. Mēs vēlētos atklāt, ka vīrieši bieži vien izvēlas gaisa balonu, lai bildinātu savu mīļoto sievieti saulrietā vai saullēktā, kad saules stari īpaši maigi izgaismo pāra jūtas. 

 

Iedrošinot izmantot gaisa balonu jūsu īpašajiem dzīves mirkļiem, mēs iesakām to izvēlēties:

  • romantiskiem randiņiem gaisā,

  • mīlošiem pāriem,

  • adrenalīna cienītājiem,

  • ceļotājiem,

  • korporatīvajiem un komandu saliedēšanas pasākumiem,

  • kāzu gadadienas svinībām,

  • atzīmējot dzimšanas dienu vai jubileju,

  • lai bildinātu mīļoto,

  • lai atrastu jaunus dzīves mērķus.

 

Vērtīgi padomi, lidojot ar gaisa balonu

 

Lidojums gaisa balonā ir valdzinošs un plūstošs - jūs varat nolaisties līdz pašām koku galotnēm un tad līgani uzpeldēt gaisā jau tuvāk mākoņiem. Jūsu matus un ādu glāstīs vēja šaltis, bet skatienam pavērsies Latvijas dabas plašumi - pilsētas, saimniecības, upes un meži. Tas ir brīnišķīgs mirklis, lai gremdētos atmiņās vai padomātu par savām nākotnēs iecerēm. 

 

Lai jūsu ceļojums būtu perfekts, padomājiet iepriekš par šīm lietām: 

 

1. Neskatoties uz svinīgo mirkli, izvēlieties ērtāku apģērbu, kas neierobežos kustību brīvību.

2. Obligāti paņemiet sezonai atbilstošu cepuri, kas pasargās ne vien no vēja, bet arī no gaisa balona degļa, kas izstaros stiprāku siltumu.

3. Neaizmirstiet par fotokameru vai uzlādētu viedtālruni, ar kuru jūs varēsiet uzņemt neatkārtojamus fotouzņēmumus. 

4. Apaviem jābūt komfortabliem, bez papēžiem, lai ar tiem var noiet arī kādu nelielu attālumu pa mežu vai pļavu.

5. Neaizmirstiet, jūs esat augstu gaisā! Paķeriet līdzi vesti, siltu džemperi vai pledu, lai sasildītos, ja tas būs nepieciešams. 

 

Pasakainie maršruti ar gaisa balonu 

 

Mēs piedāvājam jūsu izvēlei dažādus maršrutus un vietas, no kurām startēt ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā. Gaisa balonā var lidot līdz pat 6 personām un pakalpojums parasti tiek nodrošināts visa gada garumā lidojumam labvēlīgos apstākļos. Labākais laiks, kad izbaudīt savu lidojumu ar balonu, ir pavasaris vai vasara, tomēr vieni no krāsainākajiem un krāšņākajiem foto izdodas tieši zeltainajā rudenī. Pārsteidziet savu draugu vai mīļoto ar pasakainu mini-ceļojumu virs mūsu skaistās zemes, un tā būs īpaša un neatkārtojama dāvana svētkos!