Piegāde

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem! 

Saņemiet dāvanu čeku jebkurā diennakts laikā jebkurā nedēļas dienā! Tas ir vienkārši, jo izvēlēto dāvanu čeku varat izdrukāt paši. Dāvanu čekus Jums var piegādāt kurjers vai varat ierasties mūsu veikalos t/c DOMINA vai i/c OLIMPIA un t/c Galleria Riga lai paņemtu tos.

Izdrukājiet paši!

Izvēlieties piegādes veidu caur internetu un varēsiet elektronisko dāvanu čeku adresātam nosūtīt pa e-pastu vai izdrukāt pats. Tas ir īpaši ērti, ja dāvana ir steidzīgi nepieciešama vai ja esat izbraucis un nevarat dāvanu pasniegt klātienē. Šis dāvanu piegādes veids ir bez maksas.


   

 

Saņemiet „Lieliska dāvana“ veikalos

Izvēlēto dāvanu var saņemt „Lieliska dāvana“ veikalos t/c DOMINA, Ieriķu ielā 3 t/c,  i/c OLIMPIA, Āzenes ielā 5, t/c  Galleria Riga un Dzirnavu ielā 67.

SVARĪGA INFORMĀCIJA UZŅĒMUMIEM! Personai, lai paņemtu uzņēmuma veikto pasūtījumu, ir jāuzrāda pilnvarojums uz uzņēmuma firmas veidlapas ar uzņēmuma zīmogu un atbildīgās personas parakstu. Pilnvarā ir jābūt norādītam personas, kas paņem pasūtījumu, vārdam, uzvārdam, personas kodam un pasūtījuma informācijai (pasūtījuma numurs vai pasūtījuma saturs).  

Piegāde ar kurjeru Rīgā (4.50 €)

Ja piegāde notiek Rīgas teritorijā, pasūtījums, kas veikts darba dienā līdz plkst.13:00, tiks piegādāts nākamajā dienā līdz plkst.18:00, savukārt, ja pasūtījums veikts pēc plkst.13:00, dāvanu karte tiks piegādāta aiznākamās darba dienas laikā. 

 SVARĪGI! Ziemassvētku laiks ir klāt, tāpēc ļoti atvainojamies, bet piegādes laiks var mainīties!  

Piegāde ar kurjeru Latvijā (6.00 €)

Ja piegāde nepieciešama Latvijas teritorijā, pasūtījums kas veikts līdz darba dienas plkst.13:00, tiks piegādāts nākamajā darba dienā no 9:00 līdz 17:00.

SVARĪGI! Ziemassvētku laiks ir klāt, tāpēc ļoti atvainojamies, bet piegādes laiks var mainīties!   

 

Piegāde ar Latvijas pastu (2.00 €)

Dāvanu karti saņemsiet kā ierakstītu vēstuli 3- 5 darba dienu laikā.