Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Privātuma politika

Vispārīgā informācija

SIA Lieliska Dāvana (turpmāk – „mēs“ vai „Datu pārvaldnieks“) ir šīs tīmekļa vietnes pārvaldnieks. Ar šiem privātuma noteikumiem mēs nosakām un paskaidrojam, kā tiek savākti un tālāk apstrādāti jūsu personas dati, jums lietojot šo tīmekļa vietni. Šajos privātuma noteikumos noteiktie nosacījumi tiek piemēroti ikreiz, kad jūs vēlaties saņem mūsu sniegto saturu un /vai pakalpojumu, vienalga, kādu ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšeti vai ko citu) jūs lietojat.

Datu pārvaldnieka rekvizīti:

SIA Lieliska Davana

Juridiskās personas reģistrācijas numurs: 40103414642

Adrese: Bērzaunes iela 7, LV-1039, Rīga

E-pasts: [email protected]

Par datu aizsardzību atbildīgā darbinieka e-pasts: [email protected]

Apliecinām, ka jūsu dati tiks iegūti un apstrādāti, ievērojot spēkā esošās Eiropas Savienības, kā arī Latvijas Republikas normatīvo aktu prasības, un uzraudzības iestāžu norādījumus, tiks likti lietā visi saprātīgi iespējamie tehniskie un administratīvie līdzekļi, lai mūsu iegūtie dati par vietnes apmeklētājiem netiktu nejauši pazaudēti, neatļauti izmantoti un/vai mainīti. Datu pārvaldnieka darbinieki ir parakstījušies, ka neizpaudīs trešajām pusēm un neizplatīs darbavietā saņemto informāciju, ieskaitot informāciju par vietnes sociālo tīklu profilu apmeklētājiem

Personas, kas ir jaunākas par 14 gadiem, nedrīkst ar mūsu vietnes starpniecību sniegt nekādus personas datus. Ja esat persona, kas ir jaunāka par 14 gadiem, pirms sniedzat personisku informāciju, jums ir jāsaņem savu vecāku vai citu likumīgu aizbildņu piekrišana.

Noteikumos lietotie jēdzieni ir saprotami tā, kā tas aprakstīts Vispārīgajā datu aizsardzības regulā Nr. 2016/679 (ES).

Ir svarīgi, lai jūs rūpīgi izlasītu šos privātuma noteikumus, jo ikreiz, kad jūs apmeklējat šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat šeit aprakstītajiem nosacījumiem. Ja nepiekrītat šiem nosacījumiem, lūdzam jūs neapmeklēt mūsu vietni, nelietot mūsu sniegto saturu un/vai pakalpojumus. 

Kā mēs ievācam informāciju par jums?

Jūsu personas dati, tas ir, jebkura informācija par jums, kas mums ļauj jūs atpazīt, tiek saņemta dažādos veidos:

-        jūs personīgi varat sniegt informāciju (personas dati) (piemēram, aizpildot reģistrācijas anketu, uzdodot jautājumus mūsu vietnes tiešsaistes tērzētavā, zvanot mums, pierakstoties jaunumu saņemšanai vai citos veidos pašiem sazinoties ar mums);

-        informācija par jums var tikt ievākta automātiski (jums apmeklējot mūsu vietni (ar sīkfailiem un līdzīgām tehnoloģijām), apmeklējot mūsu sociālo tīklu profilus Facebook, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest, Twitter, YouTube);

-        atsevišķos gadījumos mēs varam saņemt informāciju par jums no trešajām personām, kā arī varam ievākt par jums informāciju no publiski pieejamiem avotiem (piem., jūsu tuviniekiem, paziņām, kuri ar mūsu vietnes starpniecību pērk jums dāvanu, mūsu partneriem, kuri sniedz pakalpojumus jums vai mums, ar LinkedIn sociālā tīkla, jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnes starpniecību un citādi). 

Jūs personīgi mums varat tieši sniegt savus personas datus. Tas visbiežāk notiek tad, kad:

-        jūs sniedzat savus datus, lai saņemtu informāciju par mūsu pakalpojumiem/produktiem/partneriem;

-        jūs sniedzat savus datus, aizpildot kurjera piegādes veidlapu;

-        jūs pierakstieties jaunumu saņemšanai vai izvēlaties citu komunikāciju;

-        piedalāties aptaujās.

 

Informācija par jums var tikt ievākta automātiski. Tas visbiežāk notiek tad, kad:

-        jūs uzdodat jautājumus ar mūsu sociālo tīklu profilu starpniecību;

-        lietojat mūsu tīmekļa vietni (dati tiek vākti ar sīkfailiem un līdzīgām tehnoloģijām. Vairāk informācijas par mūsu izmantotajiem sīkfailiem atradīsiet tekstā tālāk);

-        jūs veicat publiskus ierakstus sociālo tīklu platformās, kurām mēs sekojam.

Tik daudz, cik to atļauj spēkā esošie normatīvie akti, mēs varam saņemt informāciju par jums no trešajām personām. Tā var būt mūsu partneru sniegtā informācija, kuri jums sniedz pakalpojumus saskaņā ar iegādāto dāvanu čeku/komplektu/karti, mārketinga, PR aģentūru, jūsu publiski pieejamo profilu informācija (LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram). Informāciju par jums, kas saņemta no jums, publiskajiem un komerciālajiem avotiem, mēs varam sasaistīt ar citu informāciju, kuru saņemam no jums vai par jums.

 

Mēs varam ievākt informāciju par jums arī citos gadījumos, kuri nav atrunāti šajos privātuma noteikumos. Ja tas tā notiks, mēs jūs par to informēsim papildus.

Kādu informāciju (personas datus) par jums mēs apstrādājam?

Lai arī mēs cenšamies iegūt pēc iespējas mazāk informācijas par jums, savas uzņēmējdarbības veikšanai mēs ievācam šādu informāciju:

-        informāciju, kas ir nepieciešama, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus/produktus;

-        informāciju, kuru jūs sniedzat aptaujās;

-        informāciju, kuru jūs sniedzat, zvanot mums;

-        informāciju, kas vajadzīga identitātes noteikšanai;

-        mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāja pārlūka informāciju;

-        sistematizētu informāciju par visu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju paradumiem tās lietošanā;

-        informāciju par jūsu lietoto ierīci.

 

Informācija, kuru mēs iegūstam tieši no jums, būs saprotama pēc apstākļiem un konteksta. Piemēram:

-        Lai sniegtu pakalpojumus, mēs apstrādājam šādu jūsu informāciju: vārdu, uzvārdu, elektroniskā pasta adresi, tālruņa numuru, samaksas veida datus, dāvanas saņēmēja datus (vārdu, uzvārdu, e-pastu, mobilā tālruņa numuru, adresi).

Informācija, kuru mēs ievācam automātiski, parasti ir šāda:

-        informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu vietnes (ierīces informācija: t.i., IP adrese, operētājsistēmas versija un parametri ierīcei, kuru izmantojat, lai saņemtu mūsu saturu/preces; piekļuves informācija: t.i., jūsu sesijas sākuma un beigu laiks un ilgums, jautājumu termini, kurus ievadāt mūsu vietnē, un jebkura cita informācija, kas tiek uzglabāta sīkfailos, kurus uzstādījām jūsu ierīcē (sīkfailu politika ir izklāstīta tekstā tālāk); vietas informācija: t.i., ierīces GPS signāls vai informācija par tuvākajiem Wi-Fi piekļuves punktiem, kā arī mobilo sakaru torņiem – informācija, kas mums var tikt sniegta, jums lietojot mūsu vietnes saturu.

 

Informācija, kuru saņemam no trešajām personām vai publiski pieejamiem avotiem, visbiežāk ir šāda:

 

-        jūsu vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, pasta adrese.

 

Jūs varat nesniegt mums kādu konkrētu informāciju (piemēram, informāciju, kuru lūgts uzrādīt reģistrācijas anketā), taču tad mēs nevarēsim nemaz vai pilnībā sniegt jums mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Datu apstrādes mērķi un tiesiskais pamatojums

Iepriekš sniegtā informācija tiek apstrādāta, lai sasniegtu šādus mērķus:

-        Pakalpojumu un preču pasūtījumu administrēšana.

-        Mūsu pārvaldīto tīmekļa vietņu apmeklētāju reģistrācija tīmekļa vietnē un reģistrēto apmeklētāju pieslēgšanās identifikācija, lai sniegtu mūsu vietnes reģistrētajiem apmeklētājiem iespēju internetā iegādāties dāvanu kuponu/karti/komplektu un/vai citus mūsu sniegtos pakalpojumus.

-        Informēšana saistībā ar jūsu lūgumu pēc pakalpojumiem, partneriem vai precēm.

-        Mārketinga nolūki, piemēram, lai piegādātu individuāli pielāgotus reklāmas sludinājumus un atbalstītāju saturu un sūtītu paziņojumus par akcijām, atlaidēm, novērtētu un analizētu savu tirgu, klientus, produktus un pakalpojumus (tai skaitā arī jūsu viedokļus par produktu un pakalpojumu izvēli, klientu/partneru aptaujas organizēšanu, konkursus un akcijas likumdošanas atļautajās robežās), sūtītu jaunumus, apsveiktu klientus valsts un personiskajos svētkos, sniegtu klientiem iespēju piedalīties mūsu organizētajās spēlēs un konkursos.

-        Informācijas iegūšana par to, kā cilvēki izmanto mūsu sniegtos interneta pakalpojumus, lai varētu tos uzlabot un veidot jaunu saturu, produktus un pakalpojumus.

-        Savu interešu aizstāvēšana tiesā vai citā iestādē, klientu jautājumu un pretenziju izskatīšana.

 

* Informējam, ka mums ir tiesības mūsu klientiem vai personām, kas ir reģistrējušās mūsu vietnē, sūtīt reklāmas informāciju par citiem līdzīgiem saviem produktiem vai pakalpojumiem, bet jums ir tiesības tagad vai jebkurā laikā vēlāk atteikties saņemt mūsu tiešā mārketinga satura, paziņojot mums savu lēmumu uz e-pastu: [email protected] vai izmantojot atteikšanās norādi pašā jaunumu e-pastā.

 

Jūsu personas dati tiek apstrādāti, balstoties uz viena vai vairāku tiesisko regulējumu pamatiem:

-        normatīvo aktu prasību izpilde;

-        mūsu savstarpējā līguma izpilde;

-        mūsu likumīgās intereses, ja vien jūsu privātās intereses nav pārākas;

-        attiecīgos gadījumos jūsu piekrišana.

 

Elektroniskā pasta dati, kas tiek sniegti, noformējot pirkuma grozu, tiek izmantoti klientu apkalpošanas kvalitātes nolūkā – t.i., ja groza noformēšana ir sākta, bet nav pabeigta, vienu reizi tiek izsūtīts atgādinājuma e-pasta ziņojums. Ja pirkums netiek atjaunināts 10 dienu laikā, visi pirkuma groza dati, ieskaitot e-pasta adresi, tiek dzē.

 

Mērķi, kurās situācijās mēs ar atbilstošu tiesisko pamatojumu apstrādājam jūsu personas datus, un apstrādājamie personas dati ir norādīti tabulā tālāk.

Mērķis:

Tiesiskais pamatojums

Personas dati

Pakalpojumu un preču pasūtījumu administrēšana

 

Mūsu savstarpējā līguma izpilde

Normatīvo aktu prasību izpilde

 

Vārds, uzvārds, tālrunis, elektroniskais pasts, adrese, vai dāvanas pircējs un saņēmējs ir tā pati persona,dāvanas saņēmējs (vārds, uzvārds, e-pasts,mobilais tālrunis, adrese), cita informācija, samaksas veida informācija, kas var būt nepieciešama pakalpojuma sniegšanas laikā.

Mūsu pārvaldīto tīmekļa vietņu apmeklētāju reģistrācija tīmekļa vietnē un reģistrēto apmeklētāju pieslēgšanās identifikācija, lai sniegtu mūsu vietnes reģistrētajiem apmeklētājiem iespēju internetā iegādāties dāvanu kuponu/karti/komplektu un/vai citus mūsu sniegtos pakalpojumus

Mūsu savstarpējā līguma izpilde

Normatīvo aktu prasību izpilde

Vārds, uzvārds, tālrunis, elektroniskais pasts, adrese, vai dāvanas pircējs un saņēmējs ir tā pati persona, dāvanas saņēmējs (vārds, uzvārds, e-pasts, mobilais tālrunis, adrese), cita informācija, samaksas veida informācija, kas var būt nepieciešama pakalpojuma sniegšanas laikā,kura partnera un kādus pakalpojumus klients pirka, kad pirka, pa kādu kanālu izvēlējās piegādi, kādu piegādes veidu izvēlējās, profila izveidošanas datums, pirkumu vēsture.

Informēšana saistībā ar jūsu lūgumu pēc pakalpojumiem, partneriem vai precēm.

 

Šī informācija jums tiek sniegta tādēļ, ka mums ir likumīga vēlme sniegt precīzu informāciju par mūsu vai mūsu partneru sniegtajiem pakalpojumiem, papildus sniedzamajiem pakalpojumiem u.c.

Vēloties atbildēt uz jūsu jautājumiem pa tālruni, elektronisko pastu, sociālo tīklu vidē vai citos veidos, mēs varam palūgt jūsu tālruņa, e-pasta adreses vai cita jums ērta sazināšanās līdzekļa datus. Vēloties sniegt klientiem kvalitatīvus apkalpošanas pakalpojumus, lūdzam nosaukt nopirktā dāvanu kupona numuru (mēs varam redzēt, kura partnera un kādus pakalpojumus klients pirka, kad pirka, pa kādu kanālu izvēlējās piegādi, kādu piegādes veidu izvēlējās). Tāpat mēs apstrādājam sarakstes vēsturi ar klientu.

Mārketinga nolūkos, piemēram, lai piegādātu individuāli pielāgotus reklāmas sludinājumus un atbalstītāju saturu un sūtītu paziņojumus par akcijām, atlaidēm, novērtētu un analizētu savu tirgu, klientus, produktus un pakalpojumus (tai skaitā jūsu viedokļus par pakalpojumu izvēli un klientu aptaujas organizēšanu), sūtītu jaunumu e-pastus,apsveiktu klientus valsts un personiskajos svētkos, sniegtu klientiem iespēju piedalīties mūsu organizētajās spēlēs un konkursos.

Ar šo mērķi mēs apstrādājam jūsu personas datus, jo mums ir likumīga vēlme jūs informēt par saviem pakalpojumiem, pasākumiem, jaunumiem un sniegt citu aktuālu informāciju.

Jūsu piekrišana

Vārds, uzvārds, sociālo tīklu profilu dati, tālrunis, e-pasts, adrese. Organizējot klientu aptaujas – papildus: dzimums, vecums, pilsēta, viena ģimenes locekļa ienākumi, viedoklis/novērtējums par pakalpojumiem, to sniegšanas vietām, apkalpošanu. Sūtot jaunumu e-pastus – papildus, kad klients reģistrējās, lai saņemtu jaunumu e-pastus, cik jaunumu e-pasti viņam nosūtīts, cik no tiem viņš atvēra.

Informācijas iegūšana par to, kā cilvēki izmanto mūsu sniegtos interneta pakalpojumus, lai varētu tos uzlabot un veidot jaunu saturu, produktus un pakalpojumus

 

Ar šo mērķi mēs apstrādājam jūsu personas datus, jo mums ir likumīga vēlme uzraudzīt mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, veidot un uzlabot mūsu piedāvājumu, nodrošināt vietnes drošību

IP adrese, operētājsistēmas versija un parametri ierīcei, kuru izmantojat, lai saņemtu mūsu saturu/preces, jūsu sesijas sākuma un beigu laiks un ilgums, jautājumu termini, kurus ievadāt mūsu vietnē, un jebkura cita informācija, kas tiek uzglabāta sīkfailos, kurus uzstādījām jūsu ierīcē, ierīces GPS signāls vai informācija par tuvākajiem Wi-Fi piekļuves punktiem, kā arī mobilo sakaru torņiem – informācija, kas mums var tikt sniegta, jums lietojot mūsu vietnes saturu.

Savu interešu aizstāvēšana tiesā vai citā iestādē, klientu jautājumu un pretenziju izskatīšana

 

Normatīvo aktu prasību izpilde

Likumīgas intereses – aizstāvēties pret izvirzītajām apsūdzībām un pretenzijām.

Atkarībā no izvirzītās apsūdzības vai pretenzijas šim mērķim var tikt apstrādāti visi mūsu rīcībā esošie jūsu personas dati, kas nosaukti šajos privātuma noteikumos.

Situācijās, kad nevarēsim balstīties uz vienu šajā tabulā nosaukto tiesisko pamatojumu, mēs lūgsim jūsu piekrišanu, pirms sāksim apstrādāt jūsu personas datus. (Brīdis, kad būs šāda situācija, būs saprotams pēc apstākļiem un konteksta.)

Situācijās, kad apstrādāsim jūsu personas datus citiem mērķiem, nekā noteikts šajos noteikumos, mēs jūs par to informēsim ar atsevišķu paziņojumu.

Kam mēs nododam jūsu personas datus?

Mēs varam nodot jūsu personas datus:

-        mūsu partneriem, kuri jums sniedz jūsu iegādātos pakalpojumus;

-        uzņēmumiem, kuri sniedz pakalpojumus pēc mūsu lūguma;

-        SIA Lieliska Dāvana grupas uzņēmumiem;

-        bankām/uzņēmumiem, kuri nodrošina norēķinu operāciju veikšanu;

-        uzņēmumiem, kuri palīdz organizēt konkursus/spēles/akcijas;

-        citiem atbildīgi izvēlētiem uzņēmējdarbības partneriem;

-        tiesībaizsardzības iestādēm;

-        citām pusēm, ja tās to pieprasa saskaņā ar normatīvajiem aktiem vai tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu likumīgās intereses.

 

Mūsu partneri ir atpūtas un izklaides pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas gan Latvijā, gan Lietuvā. Mums ir vairāki simti sadarbības partneru. Pilno sadarbības partneru sarakstu jūs varat atrast ŠEIT. Mēs informējam, ka jūsu personas dati tiks nodoti tikai tam partnerim, kura pakalpojumu / dāvanu jūs būsiet izvēlējies/-usies.

Uzņēmumi, kuri šobrīd sniedz pakalpojumus pēc mūsu lūguma: SIA “A Viens” , Latvia post  Šo uzņēmumu iespējas izmantot jūsu informāciju ir ierobežotas, tie nedrīkst šo informāciju izmantot citiem mērķiem, kā vien pakalpojumu sniegšanai mums.

SIA Lieliska Dāvana grupas uzņēmumi, kuriem mēs nododam personas datus: UAB “Gera dovana”.

Atbildīgi izvēlēti uzņēmējdarbības partneri ir UAB SYNOPTICOM,  Telia Lietuva, AB, UAB „Interneto vizija“,  UAB "MailerLite",  INFOBIP LTD, Hotjar, Livechate inc, l, SendGrid, Twilio, UAB Media House.  Šo partneru iespēja izmantot jūsu informāciju ir ierobežota, – tie nedrīkst šo informāciju izmantot citiem mērķiem, kā vien noteikts līgumā ar mums.

Vēloties saņemt mūsu uzņēmējdarbības partneru tiešā mārketinga piedāvājumus, jums tiks lūgta atsevišķa piekrišana.

Citas puses, kurām var tikt sniegta mūsu rīcībā esošā informācija par jums, kad tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu likumīgās intereses, ir valsts un pašvaldības pārvaldes iestādes, pirmstiesas izmeklēšanas ierēdņi, tiesas u.tml.

Kurām valstīm mēs nododam jūsu personas datus?

Reizēm mums var nākties nodot jūsu personas datus uz citām valstīm, kurās var būt spēkā zemāka līmeņa datu aizsardzības politika. Šādās situācijās mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai nodrošinātu nododamo personas datu drošību.

 

Ļoti retos gadījumos mēs varam sūtīt jūsu personas datus uz šīm valstīm, kas ir ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas robežām.

Kad sūtām jūsu personas datus uz valstīm, kas ir ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas robežām, mēs rūpējamies, lai tiktu piemērots viens no šādiem drošības līdzekļiem:

-        ar datu saņēmēju parakstītais līgums balstās uz Eiropas Komisijas apstiprinātiem Standarta līgumu noteikumiem;

-        datu saņēmējs atrodas valstī, kuru Eiropas Komisija ir atzinusi kā tādu, kas piemēro adekvātus datu aizsardzības standartus;

-        Datu aizsardzības inspekcijas atļauja.

Ko mēs darām, lai aizsargātu jūsu informāciju?

Ieviešam saprātīgus un atbilstošus fiziskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu informāciju, ko ievācam, lai sniegtu saturu/pakalpojumus. Taču neaizmirstiet: lai gan mēs veicam pienācīgas darbības, lai aizsargātu jūsu informāciju, neviena tīmekļa vietne, internetā veicama operācija, datoru sistēma vai bezvadu sakari nav pilnīgi droši.

Cik ilgi mēs uzglabāsim jūsu personas datus?

Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tik ilgi, cik tas būs nepieciešams izvirzītā mērķa īstenošanai. Kad izvirzītais mērķis ir īstenots, jūsu personas dati tiek izdzēsti, izņemot situācijas, kad likumdošanā noteikts pienākums mums uzglabāt informāciju nodokļu mērķiem vai dati var būt vajadzīgi pirmstiesas izmeklēšanas darbā, taču jebkurā gadījumā uzglabāšanas laiks nebūs ilgāks par 10 gadiem. Pēc šī termiņa dati tiks dzēsti tādā veidā, ka tos nebūs iespējams atjaunot.

 

Personas dati parasti tiek uzglabāti ar šādiem termiņiem:

Personas dati

Datu uzglabāšanas laiks

Maksājuma dati

10 gadus pēc maksājuma operācijas

Mārketingam izmantojamie personas dati

1 gadu no mūsu tīmekļa vietnes pēdējās apmeklēšanas reizes

IT sistēmu ieraksti (pieslēgšanās)

Līdz 1 gadam

Analītiskie dati

Parasti šie dati tiek ievākti automātiski, kad izmantojat vietni, un tiek anonimizēti/vispārināti drīz pēc to saņemšanas.

Jūsu tiesības

Datu subjektam, kura dati tiek apstrādāti Datu pārvaldnieka uzņēmējdarbības laikā, atkarībā no situācijas ir šādas tiesības:

 

-        zināt (būt informētam) par savu datu apstrādi (tiesības zināt);

-        iepazīties ar saviem datiem un to, kā tie tiek apstrādāti (tiesības iepazīties);

-        pieprasīt izlabot vai, ņemot vērā personas datu apstrādes mērķus, papildināt nepilnīgus personas datus (tiesības izlabot);

-        iznīcināt savus datus vai apturēt savu datu apstrādes darbības (izņemot uzglabāšanu) (tiesības iznīcināt un tiesības “tikt aizmirstam”);

-        tiesības pieprasīt, lai personas Datu pārvaldnieks ierobežotu personas datu apstrādi, ja ir kaut viens likumīgs iemesls (tiesības ierobežot);

-        tiesības uz datu pārsūtīšanu (tiesības pārsūtīt);

-        tiesības jebkurā laikā nepiekrist savu datu apstrādei, kad šāda apstrāde notiek sabiedrības interesēs vai arī datu apstrāde ir nepieciešama, lai īstenotu Datu pārvaldnieka vai trešās puses likumīgās intereses; ja Datu pārvaldnieks vēlas apstrādāt personas datus, tam ir pienākums pierādīt, ka dati tiek apstrādāti pārliecinošu likumīgu iemeslu dēļ, kas ir augstāki par datu subjekta interesēm (tiesības nepiekrist);

-        iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijai.

 

Mēs sniedzam iespēju jums parocīgā veidā īstenot šīs tiesības. Jūs to varat izdarīt, uzrakstot mums e-pastu uz adresi [email protected] vai izmantojot norādes mūsu sniegtā reklāmas satura materiāla lejasdaļā.

 

Mēs drīkstam jums neļaut īstenot iepriekš minētās tiesības, ja likumdošanā noteiktajos gadījumos tas ir vajadzīgs noziedzības, dienesta vai profesionālās ētikas pārkāpumu prevencijas nodrošināšanai, kā arī datu subjekta un citu personu tiesību un brīvību aizsardzībai.

 

Jūsu tiesības tiks īstenotas, iepriekš apstiprinot jūsu identitāti ar personisku ierašanos, pa elektronisko pastu vai, ja šīs divas iespējas nebūs iespējams izmantot, attālināti ar Skype starpniecību.

 

Jūsu tiesības

Daži ierobežojumi

Zināt (būt informētam) par savu datu apstrādi (tiesības zināt)

 

Jums ir tiesības pirms jūsu personas datu apstrādes sākšanas saņemt informāciju par datu apstrādi koncentrētā, vienkāršā un saprotamā valodā.

Iepazīties ar saviem datiem un to, kā tie tiek apstrādāti (tiesības iepazīties)

 

Šīs tiesības nozīmē:

-        apstiprinājumu, vai mēs apstrādājam jūsu personas datus;

-        apstrādāto jūsu personas datu saraksta uzrādīšanu;

-        precīza un likumīga jūsu datu apstrādes pamatojuma uzrādīšanu;

-        apstiprinājumu, vai sūtām datus uz trešajām valstīm; ja tā, tad kādas aizsardzības metodes izmantojam;

-        jūsu personas datu iegūšanas avota uzrādīšanu;

-        informāciju, vai tika piemērota profilēšana;

-        datu uzglabāšanas laika paziņošanu.

Pārliecinājušies par jūsu identitāti, mēs sniegsim jums iepriekš minēto informāciju ar nosacījumu, ka tas nepārkāps citu personu tiesības un brīvības.

Pieprasīt izlabot vai, ņemot vērā personas datu apstrādes mērķus, papildināt nepilnīgus personas datus (tiesības izlabot)

 

Šīs tiesības tiek īstenotas, ja mūsu rīcībā esošā informācija ir nepilnīga vai neprecīza.

Iznīcināt savus datus (tiesības “tikt aizmirstam”)

 

Tiek īstenotas, ja:

- mūsu rīcībā esošā informācija nav nepieciešama izvirzīto mērķu sasniegšanai;

- mēs apstrādājam datus ar jūsu piekrišanu un jūs atsaucat piekrišanu;

- dati tiek apstrādāti uz likumīgu interešu pamata un pēc jūsu lūguma tiek konstatēts, ka jūsu privātās intereses ir augstākas;

- informācija iegūta nelikumīgā veidā.

 

Apturēt savu datu apstrādes darbības (izņemot uzglabāšanu)

Šīs tiesības var īstenot laika posmā, kamēr mēs analizējam situāciju, t.i.:

-  ja jūs apstrīdat informācijas precizitāti;

-  ja jūs iebilstat pret personas datu apstrādi, kad tas tiek darīts, pamatojoties uz likumīgām interesēm;

-  mēs izmantojam informāciju nelikumīgi, taču jūs iebilstat un pieprasāt, lai tā tiktu izdzēsta;

-  informācija mums nav vajadzīga, taču jūs pieprasāt to uzglabāt tiesvedības vajadzībām.

 

Tiesības pieprasīt, lai personas Datu pārvaldnieks ierobežotu personas datu apstrādi, ja ir kaut viens likumīgs iemesls (tiesības ierobežot)

 

Jums ir tiesības neļaut mums izmantot savus personas datus tiešā mārketinga mērķim.

 

Tiesības pārsūtīt datus

Šīs tiesības var īstenot, ja jūs iesniedzāt savus datus un mēs tos apstrādājam automatizēti, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai ar jums slēgto līgumu.

 

Tiesības nepiekrist

Šīs tiesības var īstenot, kad šāda apstrāde notiek sabiedrības interesēs vai arī datu apstrāde ir nepieciešama, lai īstenotu Datu pārvaldnieka vai trešās puses likumīgās intereses. Ja Datu pārvaldnieks vēlas apstrādāt personas datus, tam ir pienākums pierādīt, ka dati tiek apstrādāti pārliecinošu likumīgu iemeslu dēļ, kas ir augstāki par datu subjekta interesēm (tiesības nepiekrist).

Iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijai

 

http://www.dvi.gov.lv/lv/

Sīkfaili, bāksignāli un līdzīgas tehnoloģijas
Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt mājaslapu izmantojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapu navigācija un piekļuve drošām mājaslapas vietām. Jūs varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā, lai atspējotu šīs sīkdatnes, vai ieslēgt paziņojumus par šo sīkfailu izsekošanu, lai gan mājaslapa bez šīm sīkdatnēm var nedarboties pareizi.
Tehniskās sīkdatnes ļauj mājaslapai atcerēties iepriekš izdarītās izvēles, piemēram, kādai valodai dodat priekšroku, kādu grozu esat izveidojis vai izvēlēto fonta lielumu un līdzīgus uzstādījumus.
Statistikās sīkdatnes palīdz mums labāk izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mājaslapām, anonīmi vācot un ziņojot informāciju. Šie sīkfaili palīdz mums uzzināt populārākās mājaslapas vietas un, vai apmeklētājiem nav radušās kādas grūtības to lietošanā.
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās mājaslapās. Mērķis ir parādīt reklāmas, kas ir atbilstošas ​​un saistošas ​​individuālam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem. Mūsu mājaslapā tiek izmantotas šādas e -pasta mārketinga sīkdatnes:
Sīkdatnes nosaukumsSīkdatnes nosaukumsFunkcijas, ko veic sīkdatnesDatu apstrādes mērķisDerīguma termiņš
omnisendSessionID, soundestID, omnisendCartProducts, soundest-views E-pasta mārketinga sistēma Patērētāju trafika analīze no e-pasta mārketinga. Trešo pušu sīkdatnes Apmeklējot mājaslapu Līdz pārlūkprogramma nav aizvērta
omnisendAnonymousID E-pasta mārketinga sistēma Patērētāju trafika analīze no e-pasta mārketinga. Funkcionālas mājaslapas sīkdatnes Apmeklējot mājaslapu 1 gads

.

Sazinieties ar mums

Ja novērojāt neatbilstību šajos privātuma noteikumos, drošības trūkumus mūsu tīmekļa vietnē vai jums ir citi jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, vērsieties pie mums kādā no jums ērtākajiem veidiem:

 

Pa pastu: SIA Lieliska Davana

Adrese: Bērzaunes iela 7, LV-1039, Rīga

Par datu aizsardzību atbildīgā darbinieka e-pasts: [email protected]

E- pasts: [email protected]

Nobeiguma noteikumi

Šie privātuma noteikumi tiek pārskatīti ne retāk kā reizi divos gados. Ja atjaunināsim privātuma noteikumus, mēs jūs informēsim par, pēc mūsu domām, būtiskajām izmaiņām, publicējot paziņojumu konkrētajā vietnē. Ja pieslēgsieties vai lietosiet mūsu sniegto saturu un/vai pakalpojumus pēc šāda paziņojuma pasludināšanas, uzskatīsim, ka jūs piekrītat jaunajām prasībām, kas noteiktas atjauninājumā.

Dokuments apstiprināts 21.05.2018. ar direktora pavēli Nr. 03

Privātuma noteikumi pēdējo reizi pārskatīti 2021. gada 11. maijā.