Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Sejas masāža

Sejas masāža ir mūžīgās jaunības un skaistuma avots. Šīs procedūras un masāžas ir skaistuma mākslas noslēpums, kas ir saglabājies gadsimtiem ilgi - āda uzreiz kļūst jaunāka, iegūst veselīgu spīdumu un patīkamu sārtumu, izlīdzinās smalkās krunciņas un grumbiņas. Pieņemiet skaistuma un enerģijas devu, lai justos kā dieviete! Klasiskā sejas masāža ir viena no kosmetoloģijā pieprasītākajām procedūrām, kas palīdz saglabāt sejas ādas elastību un palēnināt tās novecošanos. Procedūras sejas ādas uzlabošanai ir ne tikai noderīgas, bet arī ļoti patīkamas! Palutiniet sevi ar patiesu baudu – sejas masāža noteikti atstās vizuāli pievilcīgu efektu!

Filtrs

Vidējā cena 111,45 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Sejas Masāža: Atslēga Uz Jaunību un Skaistumu

Sejas masāža ir mūžīgās jaunības un skaistuma avots. Šīs procedūras un masāžas ir skaistuma mākslas noslēpums, kas ir saglabājies gadsimtiem ilgi. Āda uzreiz kļūst jaunāka, iegūst veselīgu spīdumu un patīkamu sārtumu, izlīdzinās smalkās krunciņas un grumbiņas.

Skaistuma un Enerģijas Deva

Pieņemiet skaistuma un enerģijas devu, lai justos kā dieviete! Klasiskā sejas masāža ir viena no kosmetoloģijā pieprasītākajām procedūrām, kas palīdz saglabāt sejas ādas elastību un palēnināt tās novecošanos.

Sejas Ādas Uzlabošana

Procedūras sejas ādas uzlabošanai ir ne tikai noderīgas, bet arī ļoti patīkamas! Palutiniet sevi ar patiesu baudu – sejas masāža noteikti atstās vizuāli pievilcīgu efektu!

LieliskaDavana.lv: Jūsu Partneris Skaistumā

LieliskaDavana.lv piedāvā sejas masāžas procedūras, kas palīdzēs jums atjaunot sejas ādas elastību, palēnināt tās novecošanos un iegūt veselīgu spīdumu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums justies kā dieviete ar mūsu sejas masāžas procedūrām! Izbaudiet mūsu sejas masāžas procedūras un atklājiet savu jaunību un skaistumu.