Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Floutings

Izbaudi Nesalīdzināmu Miera un Atslābināšanās Sajūtu ar Floutinga Piedāvājumiem. Floutinga seansi sniedz unikālu iespēju pilnībā atslēgties no ikdienas steigas, piedāvājot dziļu atpūtu gan ķermenim, gan prātam. Izvēlies savu floutinga piedāvājumu starp dažādiem ilgumiem un lokācijām, lai atklātu šīs procedūras brīnumaino spēku. Pāriem, individuālām sesijām vai kā dāvana – floutinga piedāvājumi atbilst visiem vēlmēm.  

Filtrs

Vidējā cena 43,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Atklāj Miera un Harmonijas Avotu ar Floutingu

Floutinga piedāvājumi piedāvā unikālu iespēju aizmirst par ikdienas steigu un pilnībā atslābināt gan ķermeni, gan prātu. Šī procedūra, kas saistīta ar uzturēšanos ūdenī ar augstu sāls koncentrāciju, palīdz sasniegt dziļu relaksācijas stāvokli, kas līdzīgs meditācijai.

Kāpēc Izvēlēties Floutingu?

Floutinga sesijas sniedz neskaitāmas priekšrocības, sākot no fiziskās labsajūtas un beidzot ar emocionālā līdzsvara atjaunošanu. Tas ir lielisks veids, kā atbrīvoties no hroniska stresa, uzlabot miega kvalitāti un veicināt radošo domāšanu.

Floutinga procedūra sniedz iespēju atslēgties no ārpasaules un ieklausīties sevī, atklājot jaunas sajūtas un emocijas. Tas ir ceļojums, kurā katrs var atrast savu klusuma un miera oāzi, atjaunojot gan ķermeņa, gan prāta spēkus.