Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Taizemes Masāža: Sena Dziedināšanas Tehnika

Taizemes masāža ir sena dziedināšanas tehnika, kas piedāvā unikālu un efektīvu veidu, kā atjaunot ķermeņa un prāta enerģiju. Šī masāža izceļas ar aktīvām darbībām un neparastu ķermeņa izvingrināšanu seansa laikā, kas līdzinās pasīvajai jogai. Taizemes masāža ir ideāla dāvana, kas ļauj mums nedaudz piemirst ikdienas rūpes un pelnīti relaksēties, atpūtināt ķermeni un prātu

Filtrs

Vidējā cena 32,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Neparasta dāvana pašiem tuvākajiem. Vai sev! 

Jebkura austrumnieciska lieta vai piedzīvojums saistās ar neparastām, sapņainām, elpu aizraujošām sajūtām un visbiežāk atstāj pozitīvu iespaidu. Arī taizemes masāža ir neparasta un savdabīga, bet nebūt ne mazāk efektīva, pat otrādi - tās laikā izmantotās tehnikas un paņēmieni spēj dziļi un vairākos līmeņos restartēt ķermeni un prātu. Aizmirstiet par relaksējošu mūziku, slīdošiem pieskārieniem un aromātiskām eļļiņām un esiet gatavi kārtīgi pavingrot! No visām spa masāžām, taizemes masāža būs visaktīvākā un - neaizmirstamākā. 

Kā darbojas Taizemes masāža

Tradicionālā taizemes masāža (zināma arī kā thai masāža) ir sena dziedināšanas tehnika, kas, salīdzinot ar citām masāžām, izceļas ar aktīvām darbībām un neparastu ķermeņa izvingrināšanu seansa laikā. Pateicoties jogai līdzīgiem stiepšanās elementiem, taizemiešu masāža dažkārt tiek dēvēta arī par pasīvo jogu. Masāžas terapeita vadībā jūsu ķermenis un ekstremitātes tiek nostādītas un izvingrinātas dažādās pozās, kas ir līdzīgas jogai, tādā veidā maksimāli pastiprinot masāžas iedarbību, strādājot ar dziļajiem muskuļiem, locītavām un akupresūras punktiem. Sākot no maigiem līdz spēcīgiem spiešanas, šupināšanas un stiepšanas paņēmienien, taizemes masāžas galvenais uzdevums ir maksimāli atslābināt visu ķermeni. 

Vēl viena austrumnieciska masāža, kas savā nosaukumā un arī tehnikā līdzinās taizemes masāžai - tā ir taizemes pēdu masāža. Iedarbojoties uz pēdu enerģētiskajiem punktiem, masieris meistarīgi atjaunos jūsu fizisko labsajūtu, enerģijas līmeni, ļaujot atstāt ikdienas raizes aiz muguras un uzsākt dienu ar svaiguma sajūtu gan ķermenī, gan prātā.

Kāpēc vērts izvēlēties taizemes masāžu dāvanā

Patīkamas dāvanas, kas ļauj mums nedaudz piemirst ikdienas rūpes un pelnīti relaksēties un atpūtināt ķermeni, prātu, daudz noturīgāk saglabājas kā patīkamas atmiņas. Iedomājieties, ka jūs dāvināt nevis dāvanu karti, bet iespēju pilnībā relaksēties, atjaunot enerģijas plūsmu un vitalitāti, kā arī uzlabot ķermeņa elastību. Vingrojumu un masāžas kombinētā tehnika maigi un dziļi atslābina muskuļus un locītavas, ļaujot pilnībā izbaudīt taizemes masāžas burvību un gūt patīkamas sajūtas. Tieši tāpēc tā ir piemērota gandrīz ikvienam un var kalpot kā pārsteidzoši jauka dāvana mammai, mīļotajam, kolēģim vai labam draugam. Ikviens novērtēs iespēju atgriezties pie labākas veselības un pašsajūtas!