Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Rotaslietu izgatavošana

Dzīvojiet skaisti un ieskaujiet sevi ar patiesi brīnišķīgām lietām, kas rada prieku un pilnvērtības sajūtu. Rotaslietu izgatavošana vai rotu meistarklase pieredzējuša juveliera uzraudzībā palīdzēs ne tikai iemācīties radīt krāšņas rotas, bet arī radoši pavadīt brīvo laiku. Ja jums nav nepieciešami juvelieru kursi, rotu darbnīca var piedāvāt iemācīties izgatavot viena veida rotu, turklāt jums nebūs jādomā par materiāliem - tie būs jau sagatavoti un iekļauti jūsu nodarbībā, lai jūs varētu koncentrēties tikai uz pašu darbu. Rotaslietu izgatavošana ir skaista dāvana sievietei vārda dienā vai dzimšanas dienā!

Filtrs

Vidējā cena 92,88 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk