Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Izjādes ar zirgiem

Aizraujošas zirgu izjādes piedāvā unikālu iespēju izbaudīt dabas skaistumu no zirga muguras. Piedzīvojiet brīnišķīgus mirkļus, veicot izjādi pa skaistām meža takām, lauku ceļiem vai pludmalēm. Izjādes ir piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jātniekiem, un tās var kalpot kā romantiska dāvana, ģimenes izklaide vai pat terapeitiska aktivitāte. Dodieties ceļojumā, kurā varat atslēgties no ikdienas steigas, atgūt iekšējo mieru un izveidot īpašu saikni ar šiem cēlajiem dzīvniekiem  

Filtrs

Vidējā cena 111,38 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Iepazīsti Latviju No Jauna Perspektīvas: Zirgu Izjādes

Izjāde ar zirgu sniedz iespēju ieraudzīt dabu no jauna skatu punkta. Zirgu klusais soļojums, saules stari caur meža lapojumu vai krēsla virs rīta laukiem - šie mirkļi paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Kāpēc Izvēlēties Zirgu Izjādi?

Zirgu izjādes ir daudz vairāk nekā vienkārši atpūta pie dabas. Tas ir veids, kā uzlabot fizisko un emocionālo veselību, kā arī izprast dzīvnieku un cilvēku savstarpējās saites. Regulāras izjādes var uzlabot stāju, stiprināt muskuļus un pat palīdzēt cīnīties ar stresu.