Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Laivu Braucieni: Tava Nākamā Piedzīvojuma Sākums

Izbaudiet neaizmirstamus ūdens piedzīvojumus ar mūsu izvēlētajiem laivu braucieniem! 🚣‍♀️ No romantiskiem saulrieta braucieniem līdz adrenalīna piepildītām ekspedīcijām pa Latvijas upēm un ezeriem, mēs piedāvājam piedzīvojumus visiem gaumiem. Ideāli piemērots ģimenes izbraucieniem, draugu salidojumiem vai pat korporatīvajiem pasākumiem.

Filtrs

Vidējā cena 86,06 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Piedzīvojumu krājums uz ūdens: Laivu braucieni Latvijā

Laivu braucieni ir ne tikai izklaidējoša nodarbe, bet arī iespēja izbaudīt Latvijas dabas krāšņumu no jauna perspektīvas. Laivošana ir ideāla iespēja pavadīt laiku ārā, būt tuvāk dabai un atpūsties no ikdienas steigas.

Daudzpusīgās iespējas laivu braucieniem

Laivu braucieni piedāvā daudzveidīgas iespējas: no mierīgiem braucieniem pa klusām upēm un ezeriem līdz spraigiem piedzīvojumiem ar kanoe vai kajakiem. Ja vēlaties kaut ko vairāk nekā tikai relaksējošu laiku uz ūdens, mēs piedāvājam arī adrenalīna piepildītus piedzīvojumus, piemēram, braucienu ar motorlaivu vai pat ekstremālas laivošanas maršrutus.

Kāpēc izvēlēties mūsu laivu braucienus?

Mūsu piedāvājumā ir dažādi maršruti visā Latvijā, ieskaitot Rīgu, Jūrmalu, Siguldu un daudzas citas pilsētas. Mēs rūpējamies par jūsu drošību, piedāvājot tikai pārbaudītus un sertificētus pakalpojumu sniedzējus. Tāpēc jūs varat būt droši, ka jūsu laivu brauciens būs ne tikai aizraujošs, bet arī drošs.

Izvēlieties savu nākamo piedzīvojumu uz ūdens un rezervējiet jau šodien! 🌊