Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Baseini

Izbaudi Neaizmirstamus Brīžus Baseinos Visā Latvijā! Izvēlies no plaša baseinu piedāvājumu klāsta – sākot no relaksējošām ūdens procedūrām līdz enerģiskām peldēšanas sesijām. Piedzīvo atjaunošanos un labsajūtu neatkarīgi no gadalaika. Ideāli gan ikdienas atpūtai, gan īpašiem dzīves notikumiem. Pieredze, kas uzlabos gan fizisko, gan garīgo veselību.  

Filtrs

Vidējā cena 191,73 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atklāj Baseinu Maģiju Tavai Labsajūtai

Uzlabo savu fizisko un garīgo veselību, iegrimstot ūdens burvībā. Mūsu plašajā baseinu piedāvājumu klāstā Latvijā ir iespējams atrast perfekto atbilstību ikvienas vajadzībām – sākot no mierpilnām ūdens procedūrām, kas palīdzēs atslābināties pēc garas darba dienas, līdz dinamiskām peldēšanas sesijām, kas piešķirs enerģiju un jaunu sparu.

Dodies Ceļojumā caur Ūdens Pasauli

Atklāj unikālus baseinus, kas piedāvā ne tikai peldēšanu, bet arī dažādas ūdens atrakcijas, relaksējošas ūdens masāžas un pat iespēju piedalīties grupu nodarbībās ūdenī. Tas ir lielisks veids, kā apvienot fiziskās aktivitātes ar atpūtu un relaksāciju. Neatkarīgi no tā, vai meklē piedzīvojumu sev vai dāvanu kādam tuvam, mūsu piedāvājumā atradīsies kaut kas īpašs.