Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Masāžas - atpūta ķermenim un brīvība prātam

Mūsu masāžas piedāvājumi ir ideāli, lai atslābinātu ķermeni un atbrīvotu prātu. Mēs piedāvājam dažāda veida masāžas, tostarp ārstnieciskās masāžas, muguras masāžas, sejas masāžas un limfodrenāžas masāžas. Mūsu masāžaspiedāvājumi ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un klientu apmierinātību

Filtrs

Vidējā cena 69,38 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Masāžas - atpūta ķermenim un brīvība prātam

Mūsu masāžas piedāvājumi ir ideāli, lai atslābinātu ķermeni un atbrīvotu prātu. Mēs piedāvājam dažāda veida masāžas, tostarp ārstnieciskās masāžas, muguras masāžas, sejas masāžas un limfodrenāžas masāžas.

Atslābinošas un dziedinošas masāžas

Mūsu masāžas piedāvājumi ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un klientu apmierinātību. Katra masāža ir rūpīgi plānota, lai nodrošinātu maksimālu atpūtu un labsajūtu.

Masāžas divatā

Mūsu masāžas piedāvājumi ir ideāli gan individuālai atpūtai, gan romantiskiem brīžiem divatā. Izbaudiet mūsu rūpīgi atlasītās masāžas un atpūtieties mūsu komfortablajā vidē. Masāžas dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties tieši sev tīkamāko procedūru. To noteikti izmantotu arī vīrieši - izmantojiet iespēju viņus apsveikt īpašā veidā!

Masāžas un SPA - veselībai un labsajūtai

Masāžas un SPA procedūras ir ne tikai patīkamas, bet arī veselīgas. Tās palīdz atbrīvoties no stresa, uzlabo asinsriti, paaugstina imunitāti un uzlabo garastāvokli. Izvēloties masāžu vai SPA procedūru, jūs rūpējaties par savu veselību un labsajūtu. Mūsu masāžas un SPA procedūras ir rūpīgi atlasītas, lai nodrošinātu jūsu pilnīgu atpūtu un labsajūtu. Mēs esam pārliecināti, ka jūs novērtēsiet mūsu augstās kvalitātes pakalpojumus un atgriezīsieties pie mums atkal un atkal. Izbaudiet mūsu masāžas un SPA procedūras - jūsu labsajūtas avots!