Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Vakariņas

Ideāla izvēle ikvienam ēdiena mīļotājam. Izvēlies no plaša restorānu klāsta visā Latvijā, kur katrs atradīs kaut ko pēc sava gaumes – sākot no tradicionālās latviešu virtuves līdz eksotiskiem Āzijas ēdieniem. Piedāvājumi ietver gan romantiskas vakariņas divatā, gan ģimenes maltītes. Ļauj "Lieliska Dāvana" kļūt par tavu ceļvedi garšu pasaulē, kur katrs kodums ir piedzīvojums.

Filtrs

Vidējā cena 78,36 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Garšu Piedzīvojums Tavām Sajūtām

Iedvesmojies no neierobežotām vakariņu iespējām, ko piedāvā "Lieliska Dāvana". Katrs piedāvājums ir rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu neaizmirstamu pieredzi – vai tas būtu siltums un mājīgums latviešu virtuves restorānā vai aizraujošs garšas lēciens ar eksotisko Āzijas ēdienu klāstu.

Izvēlies Savu Piedzīvojumu

Neatkarīgi no tā, vai meklē romantisku vakaru divatā zem zvaigžņotās debess vai vēlies svinēt īpašu notikumu ar tuvākajiem draugiem, "Lieliska Dāvana" vakariņu piedāvājumi piedāvā kaut ko katram. Atklāj restorānus ar unikāliem skatiem, kur katrs ēdiens ir ne tikai maltīte, bet stāsts, ko dalīties.