Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Šaušana

Atklājiet Aizraujošu Piedzīvojumu Pasauli ar Šaušanas Piedāvājumiem! Piedzīvojiet adrenalīna piepildītu dienu, apgūstot šaušanas mākslu no pieredzējušiem instruktoriem. Izvēlieties no plaša aktivitāšu klāsta – sākot ar kaujas ieroču šaušanu līdz pneimatisko pistoļu izmēģināšanai. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis šāvējs, šīs aktivitātes piedāvā drošu un aizraujošu veidu, kā pavadīt laiku, vienlaikus uzlabojot savas prasmes. Ideāli piemērots kā oriģināla dāvana vai kā unikāla aktivitāte jebkura veida svinībām.  

Filtrs

Vidējā cena 64,55 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Aizraujošas Šaušanas Piedzīvojumu Idejas

Iegremdējies adrenalīna pilnā šaušanas pasaulē, kur katrs šāviens sola neaizmirstamu piedzīvojumu. No sākuma līdz beigām, šaušanas piedāvājumi sniedz iespēju katram atklāt šāvēja prasmes un izbaudīt sajūtu, ko sniedz precīzs mērķa trāpījums.

Drošība un Profesionalitāte

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošu un aizraujošu pieredzi. Šaušanas apmācības notiek pieredzējušu instruktoru vadībā, kas garantē ne tikai jautrību, bet arī drošību. Katrs dalībnieks tiek iepazīstināts ar drošības noteikumiem un ieroču apstrādes prasmēm, pirms tiek dots zaļais gaismas signāls šāvienu veikšanai.