Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Loka šaušana

Iepazīsti loka šaušanas mākslu ar mūsu piedāvājumiem - perfektu veidu, kā uzlabot precizitāti un mērķtiecību. Loka šaušana ir sena prasme, kas šodien tiek izmantota kā aizraujoša atpūtas aktivitāte. Piedāvājumā iekļautas gan ievadnodarbības, gan izaicinājumi pieredzējušiem loka šāvējiem, nodrošinot neaizmirstamu pieredzi katram dalībniekam.

Filtrs

Vidējā cena 42,25 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Loka Šaušana: Ne Tikai Hobijs, Bet Dzīvesveids

Loka šaušana ir daudz vairāk nekā vienkārši šaušana mērķī. Tā ir māksla, kas prasa pacietību, koncentrēšanos un precizitāti. Šī senā prasme, kas agrāk bija izdzīvošanas rīks, šodien ir kļuvusi par aizraujošu atpūtas veidu un pat sporta disciplīnu. Ar mūsu piedāvājumiem Tu vari ne tikai iepazīt loka šaušanas pamatus, bet arī pilnveidot savas prasmes, piedaloties dažādos izaicinājumos.

Kāpēc Izvēlēties Loka Šaušanu?

Loka šaušana ir lieliska veids, kā atbrīvoties no ikdienas stresa, uzlabot koncentrēšanās spējas un vienkārši pavadīt laiku svaigā gaisā. Tas ir sporta veids, kas pieejams cilvēkiem jebkurā vecumā un fiziskajā sagatavotībā. Mēs piedāvājam gan grupu nodarbības, gan individuālas apmācības, tādējādi katrs var atrast sev piemērotāko veidu, kā apgūt šo prasmi.