Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Airsoft

Airsofts ir realitātei pietuvinātu militāro darbību simulācija ar īstu ieroču kopijām, kuros tiek izmantotas īpašas bumbiņas. Uzlādējiet sevi ar kārtīgu adrenalīna un sajūsmas devu un iegūstiet neaprakstāmas emocijas! Airsoft Latvijā ir kļuvis par iecienītu izvēli komandu spēlēm, kuru laikā var viegli izlādēt nepatīkamu emocionālo spriedzu, gūt prieku no savstarpējās sadarbības un uzlabot savu fizisko formu. Tieši tāpēc airsoft aizvien biežāk izvēlas uzņēmumi savu darbinieku korporatīvai atpūtai.

Filtrs

Vidējā cena 64,21 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Aktīva Atpūta ar Adrenalīnu: Airsoft Piedzīvojumi

Airsoft piedāvā unikālu kombināciju starp fizisku aktivitāti, stratēģiju un komandas darbu. Tā ir lieliska iespēja gan jauniešiem, gan pieaugušajiem pavadīt laiku svaigā gaisā, vienlaikus izaicinot sevi un savus draugus. Airsoft ieroču reālistiskā izskata un darbība piedāvā aizraujošu pieredzi, kas tuvināta īstiem militāriem manevriem.

Piedāvājumi Katram Gaumei

Neatkarīgi no tā, vai meklē piedzīvojumu vienatnē vai plāno aktivitāti lielākai grupai, airsoft sniedz plašas iespējas. Piedāvājumi ir piemēroti dažādiem notikumiem - sākot no draugu saieta līdz korporatīvajiem pasākumiem. Katrs var atrast sev atbilstošu scenāriju, kas padarīs dienu neaizmirstamu.

Ar plašu dāvanu karšu klāstu airsoft aktivitātes kļūst par lielisku dāvanu ideju ikvienam, kurš vēlas izmēģināt kaut ko jaunu vai vienkārši pavadīt laiku aktīvi un aizraujoši. Airsoft piedāvājumi ir lielisks veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas, piedzīvojot kaut ko neparastu un ekscitējošu.