Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Šautuve

Aizraujoša un adrenalīna pilna atpūta gaida katru šaušanas entuziastu mūsu šautuvē. Piedāvājam plašu ieroču klāstu, sākot no klasiskajiem pistoļiem līdz modernām šautenēm, kas apmierinās gan iesācējus, gan pieredzējušus šāvējus. Mūsu profesionālie instruktori nodrošinās drošu un aizraujošu pieredzi, mācot pareizu stāju, mērķēšanu un ieroča kontroli. Izvēlies savu šaušanas piedāvājumu un izbaudi neaizmirstamu dienu!

Filtrs

Vidējā cena 53,98 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atklāj Šaušanas Sajūtu Pilnību

Šaušana nav tikai prasme vai hobijs – tā ir kaislība, kas apvieno precizitāti, kontroli un adrenalīnu vienā brīdī. Mūsu šautuve piedāvā iespēju izbaudīt šo aizraušanos, piedāvājot dažādus šaušanas piedāvājumus, kas pielāgoti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem šaušanas mīļotājiem.

Profesionāla Pieeja Katram Apmeklētājam

Ar profesionālo instruktoru palīdzību ikviens var apgūt šaušanas pamatus vai pilnveidot savas prasmes. Instruktori ir gatavi dalīties savā pieredzē un zināšanās, lai nodrošinātu drošu un patīkamu šaušanas pieredzi. Mūsu mērķis ir ne tikai sniegt iespēju izmēģināt dažādus ieročus, bet arī izglītot par to drošu lietošanu.