Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lāzertags

Izbaudi Aizraujošu Piedzīvojumu ar Lāzertagu! Mūsu lāzertaga piedāvājumi ir ideāla izvēle aktīvas atpūtas cienītājiem. Pieredzi adrenalīnu un stratēģijas svarīgumu, cīnoties draudzīgās sacensībās. Perfekti piemērots draugu grupām, ģimenes izklaidei vai korporatīvajiem pasākumiem. Atklāj savu iekšējo kaujinieku un izmēģini savas taktiskās prasmes mūsu lāzertaga arenās!

Filtrs

Vidējā cena 69,52 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Aizraujošas Atmiņas ar Lāzertagu

Lāzertags ir kļuvis par vienu no populārākajām aktīvās atpūtas formām, kas piedāvā ne tikai fizisku aktivitāti, bet arī prāta vingrinājumus, strādājot komandā. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku, izaicināt sevi un savus draugus vai kolēģus un, galvenais, - izkļūt no ikdienas rutīnas.

Neparasta Izklaide Visiem

Neatkarīgi no tā, vai plānojat ģimenes izlaidumu, draugu salidojumu vai korporatīvo pasākumu, lāzertags piedāvā izcilu iespēju visiem dalībniekiem aktīvi pavadīt laiku. Spēles laikā jūs varēsiet pilnveidot savas stratēģiskās domāšanas prasmes, kā arī uzlabot komandas darba spējas.

Lāzertaga spēles ir pilnas ar dinamiku un aizrautību, piedāvājot dalībniekiem iespēju piedzīvot spēles laikā dažādas emocijas - no spriedzes līdz pat eiforijai par uzvaru. Tas ir lielisks veids, kā stiprināt savstarpējās attiecības, izmēģināt kaut ko jaunu un neierastu, un galvenais – izbaudīt kopā pavadīto laiku.