Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kērlings

Izbaudi aizraujošu dienu uz ledus ar mūsu kerlinga piedāvājumiem! Aicinām tevi izmēģināt vienu no interesantākajiem ziemas sporta veidiem – kerlingu. Piedzīvo neaizmirstamus brīžus kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, apgūstot slidināšanas un precīzas mērķēšanas mākslu. Mūsu kerlinga piedāvājumi ir piemēroti jebkuram vecumam un fiziskajai sagatavotībai, garantējot lielisku atpūtu un jaunas emocijas. Piedāvājumā iekļauts instruktors, kurš iepazīstinās ar spēles noteikumiem un pamattehnikām, lai Tu varētu pilnībā izbaudīt šo aizraujošo spēli.

Filtrs

Vidējā cena 100,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Izbaudi Aizraujošu Kerlinga Piedzīvojumu

Kerlinga ir sporta veids, kas katru gadu kļūst arvien populārāks visā pasaulē. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku aktīvi, vienlaikus baudot komandas spēles prieku un azartu. Lieliska Dāvana piedāvā unikālu iespēju izmēģināt kerlingu Latvijā – sporta veidu, kas prasa gan fizisko sagatavotību, gan taktisko domāšanu.

Kerlinga – Ne Tikai Sporta, Bet Arī Komandas Būvēšanas Veids

Kerlingā svarīga ir ne tikai spēlētāju individuālā meistarība, bet arī spēja strādāt komandā. Šis sporta veids ir lieliska iespēja komandas saliedēšanai, jo veicina savstarpēju komunikāciju un palīdzību. Piedāvājumā iekļauta profesionāla instruktora vadīta iepazīšanās ar spēles pamatprincipiem un tehniku, padarot to pieejamu pat tiem, kas iepriekš nav uz slidām stāvējuši.