Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lidojumi ar paraplānu

Lidojumi ar paraplānu sniedz neaizmirstamas sajūtas un adrenalīna pilnu pieredzi. Izklaides iespēja, kurā vari izbaudīt brīvo lidojumu un vērot aizraujošus skatus no putna lidojuma augstuma. Tas ir lielisks piedzīvojums gan drosmīgajiem, gan tiem, kas vēlas pārvarēt savas bailes un izjust kaut ko jaunu. Paraplāna lidojumi ir ideāli piemēroti dāvanām, jo tie sniedz ne tikai jautrību, bet arī neaizmirstamas atmiņas un iespaidus, ko var dalīties ar draugiem un ģimeni.

Filtrs

Vidējā cena 50,67 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Iespaidiem bagāta dāvana

Iedomājieties, kā varētu iegūt neatkārtojamas emocijas un pārsteidzošu lidojuma sajūtu? Lidojums ar paraplānu notiek teju 500 m augstumā, radot nepieredzētas izjūtas, kuras vismaz vienreiz dzīvē ir jāpiedzīvo ikvienam. Mūsu piedāvātos lidojumus ar paraplānu iespējams veikt gan Rīgā, Rumbulas lidlaukā, gan tikpat labi arī Daugavpilī. Lai izbaudītu šo izklaidi, jums nav jāmēro ceļš līdz pat pašai Rīgai, jums atliek vien izvēlēties vēlamo pilsētu vai reģionu un izvēlēties labāko piedāvājumu.

Iegādājoties lidojumu kopā ar instruktoru tandēmā, noskaņojieties vienam no iespaidīgākajiem piedzīvojumiem savā mūžā. Dažu lidojumu laikā ir iespējams paņemt līdzi arī fotoaparātu, lai iemūžinātu savus iespaidus un skaistos dabas skatus zem jūsu kājām. Paraplāns debesīs ir vērojams gan virs pilsētām, gan upēm un mežiem - jūs varat izvēlēties tīkamāko vietu, virs kuras izlidot ar paraplānu. Lidojums parasti ilgst 10-15 minūtes, un tā intensitāte un straujums ir pielāgojams atkarībā no jūsu vēlmēm. Ja gribēsies asākas izjūtas, instruktors kopā ar jums var veikt dažus galvu reibinošus gaisa trikus - vai esat gatavi piešķilt adrenalīna devu savam brīvajam lidojumam debesīs?

 

Izvēlieties neparastu un oriģinālu dāvanu

Ja esat pārliecināts, ka cilvēks, kuram izvēlaties šādu dāvanu, nebaidās no lidojumiem un augstuma, jūsu dāvana būs visnotaļ oriģināls un atmiņā paliekošs pārsteigums. Lidojumi parasti notiek siltajā sezonā no marta līdz oktobrim, kad no zemes paceļas silta straume, tādejādi paraplāns viegli paceļas un lido gaisā. Tomēr ir arī izņēmuma gadījumi - lidojums ar paraplānu var notikt, ja vēja ātrums nepārsniedz 7 km/h un nav gaidāmi nokrišņi. Tas nozīmē, ka iegādātā dāvanu karte var tikt izmantota arī vēsākajos gada mēnešos. Lidojums gaisā ar paraplānu patiks ikvienam - gan iesācējiem, gan tiem, kas šādus vai līdzīgus lidojumus jau ir izbaudījuši pirms tam. 

 

Kas būtu jāzina pirms lidojuma ar paraplānu

Pirms lidojuma ar instruktoru katrs pasažieris iziet instruktāžu un īso apmācību uz zemes. Pasažierim tiek nodrošināts viss nepieciešamais lidojumam, tomēr viens no ieteikumiem ir paņemt līdzi saulesbrilles. Izvēlieties ērtus, sportiska stila apavus un laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Galvenais noteikums ir uzmanīgi ievērot visus pilota norādījumus.