Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Izklaides

Atklāj Neaizmirstamu Piedzīvojumu Pasauli! Izvēlies savu nākamo piedzīvojumu no plašā aktīvās atpūtas un izklaides piedāvājumu klāsta. Piedzīvo adrenalīna pilnas aktivitātes, relaksējošus brīžus dabā vai izzini jaunas prasmes un hobijus. Lai vai kādas būtu Tavas intereses, šeit atradīsi to, kas padarīs Tavu dzīvi krāsaināku un aizraujošāku. Lieliska iespēja pārsteigt draugus vai ģimeni ar neaizmirstamu dāvanu!

Filtrs

Vidējā cena 40,31 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izklaide un Aktīvā Atpūta: Tava Nākamā Piedzīvojuma Sākumpunkts

Kad ikdiena kļūst par rutīnu, laiks ir atvēlēt brīdi sev un saviem tuvākajiem, dodoties aizraujošā piedzīvojumā. Mūsu plašais izklaides un aktīvās atpūtas piedāvājumu klāsts piedāvā katram atrast savu ideālo atpūtas veidu – no mierpilnām dabas baudīšanas iespējām līdz sirdi pukstošām adrenālina aktivitātēm.

Izvēlies Sava Veida Piedzīvojumu

Vai esi gatavs lekt ar gumiju? Vai varbūt vēlies izmēģināt sērfingu uz Latvijas ūdeņiem? Mūsu piedāvājumos atradīsi ne tikai ekstrēmas aktivitātes, bet arī iespējas apgūt jaunas prasmes, piemēram, burāšanu vai zirgu jāšanu. Piedāvājumi ir veidoti tā, lai katrs varētu atrast sev atbilstošu aktivitāti, neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības.