Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Skropstas un Uzacis

Izskatīties neatvairāmi ik dienu, bez liekas piepūles - tas ir viegli! Uzacu korekcija, skropstu laminēšana vai arī uzacu laminēšana sniedz daudz priekšrocību un ļauj aizmirst par uzklāto kosmētiku. Vai neizmantot to vispār! Ieskaties šajos lieliskajos piedāvājumos un piemeklē sev tīkamāko salonu kārotajai skaistuma procedūrai.

Filtrs

Vidējā cena 70,12 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Ļaujiet savām acīm iemirdzēties

Uzacu korekcija vai skropstu laminēšana ātri kļūst ikdienišķo must-have skaistumkopšanas procedūru, un tas ir pamatoti: jūs katru dienu varat priecāties par perfektām uzacīm vai skropstām, nepieliekot liekas pūles un iztiekot bez liekā grima kārtas. Izmantojot iespēju sakopt savas uzacis vai skropstas, jūs varat samazināt desmit minūtes vai vairāk laika dienā, ko veltāt kosmētikas uzklāšanai un noņemšanai. Un, tāpat, ja jums nepatīk jūsu uzacu forma vai krāsa, jūs to varat veiksmīgi koriģēt teju jebkurā skaistumkopšanas salonā. Uzacu laminēšana un krāsošana ļauj acīm iemirdzēties jaunā veidolā, kas jums ārkārtīgi iepatiksies!

Vairums sieviešu vēlas iegūt veiksmīgāko, glaimojošāko savu dabisko uzacu un skropstu versiju jeb maksimāli uzlabot esošo izskatu, lai izskatītos dabiski un lakoniski. Uzacu laminēšana(cena ir pieejama ikvienam!) ir lieliska un ātra procedūra,, kuru jūs nenožēlosiet.

Visizplatītākie iemesli, kādēļ izvēlēties uzacu vai skropstu skaistumkopšanas procedūras:

  • Neizteiksmīga uzacu forma

  • Matiem vai ādai neatbilstoša krāsa

  • Grūtības noturēt krāsu un formu visu dienu

  • Iepriekšējo procedūru labojums

  • Laika trūkums ikdienā

  • Vēlme izmēģināt ko jaunu

Neatkarīgi no iemesla, kāpēc jums ir nepieciešama uzacu korekcija, skaistumkopšanas saloni spēj piedāvāt ikvienai sievietei atbilstošu risinājumu izteiksmīgam un košam izskatam. Uzacu korekcija daudzām sievietēm ir kļuvusi par ikdienas rutīnu, savukārt tādas modernās procedūras kā skropstu laminēšana vai permanentais grims salīdzinoši nesen ir “ielauzies” skaistumkopšanas nozarē, tomēr jau tagad sekmīgi iekaro visu to sieviešu sirdis, kas tiecas pretī pārsteidzoši labam izskatam katru dienu, bez liekām pūlēm. Parējieties par savu sirdsdāmu vai mīļoto, uzdāvinot viņai neatkārtojamu SPA vai skaistumkopšanas salona apmeklējumu kādā no Latvijas pilsētām!