Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Superauto

Vai jūs vienmēr esat vēlējušies izbraukt ar lepnu superauto? Šis ir īstais mirklis, lai piepildītu savu sapni kļūt par izcilā Lamborghini vai Ferrari stūrmani vai pat vadītāju. Izvēlieties, kurš brauciens ar superauto jums jāizmēģina vispirms - brauciens ar Lamborhini Hurracan vai šī paša auto GT versiju, Super Trofeo? Šie smalkie un rūpīgi dizainētie automobiļi ir radīti uzvarām un īpašiem mirkļiem. Izmantojiet iespēju izjust iespaidīgo jaudu un ekskluzīvu motora rūkoņu tepat, jūsu pilsētā!

Filtrs

Vidējā cena 226,90 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Lai sapnis kļūtu par īstenību

 

Ātri auto aizrauj miljoniem cilvēku visā pasaulē. Daudziem auto ir hobijs vai aizraušanās, citiem profesionāls un aizraujošs darbs. Tomēr arī tiem, kas ikdienā nebrauc ar simtiem tūkstošos vērtu superauto, ir patiesi vienreizēja iespēja ne vien ieskatīties šī unikāli dizainētā auto salonā, bet izbraukt ar to pa trasi. Ja jums ir nācies uz ielas atskatīties uz dobji rūcošu Ferrari vai Lamborghini, šeit jums ir iespēja pašiem izmēģināt sevi pasažiera vai šofera vietā. Mēs esam parūpējušies, lai jūs savu sapnis par superauto varētu piepildīties jau rīt! izvēlieties neparastu sajūtu dāvanu kolēģim vai vīram, lai viņu ierastie svētki piepildītos ar jaunām emocijām - prieku un gandarījumu par jauniem iespaidiem. 

 

Brauciens ar superauto kā fantastiskākā dāvana svētkos

 

Dodoties uz apaļas jubilejas, vārda dienas vai citām svinībām, mūsu prāts vienmēr cenšas atrast oriģinālāko veidu, kā apsveikt gaviļnieku vai gaviļnieci. Šeit tā ir - oriģināla un ekskluzīva dāvana, kuru retais izvēlētos atgriezt vai samainīt. Jo kurš gan nevēlētos iztraukties cauri trasei ar visu laiku labāko Lamborghini, pārkāpjot ierasto ātrumu? Te būs ideja jūsu svētku dāvanai ar elpu aizraujošām atmiņām. Šis piedāvājums ir patiesi unikāls, jo ekskluzīvi automobiļi uz mūsu ielām ir manāmi vien retumis, un izbauciens ar superauto, kas saražoti pavisam nelielā skaitā, ir reta iespēja - nepalaidiet to garām! Sievietei noteikti patiks sarkanais Ferrari, kura jauda un motors ne vien aizrauj elpu, bet arī paātrina pulsu - tas ir viens no kaislīgākajiem auto, kas ikoniski simbolizē spēku un eleganci. Īstam “Fast & Furious” kino fanam izvēlieties braucienu ar Lamborghini, kuras dizains un motora jauda liek atskatīties pat tiem, kas nebrauc pie stūres. Jūs noteikti zināsiet, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā, ja viņš ir aizrautīgs auto&moto fans!

 

Kur un kādus automobiļus var izvēlēties

 

Jums noteikti ir iespēja izvēlēties starp unikālākajiem superauto modeļiem Lieliska Dāvana katalogā, jo tikai pie mums jūs varat izbraukt ar leģendārās - sarkanās - krāsas Ferrari pa Rīgas ielām vai izmēģināt savdabīgo TESLA Cybertruck! Mēs nodrošinām vairākas pieredzes iespējas - jūs varat braukt blakus pieredzējušam instruktoram un izbaudīt trases virāžas fantastiskā ātrumā vai arī paši sēsties pie auto stūres un piepildīt savu sapni vadīt ekskluzīvu automobili. Tikai pie mums jūs varat izvēlēties patiesi unikālus auto ar skaļiem vārdiem un jaudīgu motoru, kas sajūsminās līdz pat zosādai! 

 

Mēs izvēlamies nodrošināt labāko dāvanu pieredzi saviem klientiem, tāpēc pie vairākām dāvanām manīsiet atzīmi “Tikai pie mums”. Tas nozīmē, ka šī ir nedzirdēti laba dāvana, kuru atrast un izbaudīt iespējams tikai pie mums. Turklāt, mūsu plašais sadarbības partneru tīkls padarīs jūsu iepirkšanos ērtu un patīkamu - mūsu dāvanu kartes ir iegādājamas lielākajos mazumtirdzniecības preču - Rimi un Maxima - veikalos visā Latvijā un īpašajos dāvanu veikalos Rīgā. Tomēr mūsu klienti īpaši novērtē iepirkšanos tiešsaistē, jo to var veikt no jebkuras vietas un jebkurā sev ērtā laikā, izvēloties dāvanas pašā pēdējā brīdī vai plānojot un atlasot labākos piedāvājumu.