Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Preses Abonementi: Žurnāli, Mīklas, Avīzes

Izvēlies preses abonementu kā lielisku dāvanu sev vai saviem tuvajiem! Mūsu piedāvājumā ir dažādas žurnālu un avīžu izvēles, kas palīdzēs paplašināt redzesloku un piedāvās kvalitatīvu laika pavadīšanu.

Filtrs

Vidējā cena 37,58 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Mīļākais žurnāls Jūsu pastkastītē visu gadu

Lasīšana var sagādāt daudz pozitīvu iespaidu. Tā ir ne tikai patīkama laika pavadīšana, bet arī labs veids kā papildināt savas zināšanas, iedvesmoties un papildināt vārdu krājumu. Abonēt žurnālu un paķert to līdzi somā uz darbu, uz parku vai vakarā uz gultu ir tik vienkārši. Mūsu piedāvājumu klāstā ir apkopoti populārākie un interesantākie žurnāli ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem un jauniešiem, un katrs varēs atrast savam brīvbrīdim un interesēm piemēroto pēc tēmas un satura. Padziļiniet savu vaļasprieku vai hobiju, zināšanas ar aizraujoša žurnāla saturu! 

Žurnāla abonements ir ideāla attālinātā dāvana

Vai Jums nācies kādreiz apsveikt kādu, kas atrodas no Jums pārāk tālu, lai paspētu apciemot, vai arī citu apstākļu sakritības dēļ nav iespējams sveikt gaviļnieku personīgi? Neuztraucieties, žurnālu abonēšana var tikt organizēta no jebkuras vietas, jebkurā laikā mūsu tiešsaistes sistēmā! Jums atliek vien izvēlēties īsto dāvanu un saņemt to 1 minūtes laikā! Dāvanu elektroniskā veidā Jūs varat nosūtīt gan uz epastu, gan kā ziņas pielikumu tālrunī, vai arī izdrukāt un nosūtīt pa pastu. Abonēt žurnālus tiešsaistē ir neaprakstāmi ērti arī situācijā, kad esat nejauši aizmirsis par dāvanu - veltot vien pāris minūtes laika, Jūs saņemsiet pasniegšanai gatavu dāvanu, kas neprasa liekas piepūles un aiztaupa Jums laiku. 

 

Ja Jums ir padomā kas īpašs, tad preses abonēšana ir tieši tāda dāvana, kuru jūsu meklējāt. Kāpēc? Tieši tā iemesla dēļ, ka izvēlētais žurnāls priecēs tā saņēmēju vairāk nekā vienu reizi! Jūs varat izvēlēties žurnālu 6 vai 12 mēnešu periodam, un katru reizi, saņemot pastkastītē svaigu žurnālu, jubilārs (vai varbūt arī Jūs pats) izjutīsiet neviltotu prieku! Tematiskie, zinātniskie un citi žurnāli var kļūt arī par lielisku kopīgu dāvanu ģimenei Ziemassvētkos, sagādājot ne mazums jauku brīžu, ko pavadīt, šķirstot žurnālu un uzzinot interesantus faktus.