Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Sanatorijas Atpūta: Izbaudiet Mieru un Atjaunošanos

"Sanatorijas" kategorija piedāvā plašu izvēli atpūtas iespējām sanatorijās Latvijā un Lietuvā. Šeit Jūs atradīsiet dažādas atpūtas iespējas, sākot no vienas nakts līdz pat sešām diennaktīm. Mēs piedāvājam atpūtu gan vienai personai, gan diviem, gan pat visai ģimenei. Izvēlieties savu ideālo atpūtu sanatorijā jau šodien!

Filtrs

Vidējā cena 391,81 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Sanatorijas atpūta ir ideāls veids, kā atjaunot savu enerģiju un atgūt spēkus. Mūsu sanatorija kategorija piedāvā plašu izvēli atpūtas iespējām sanatorijās Latvijā un Lietuvā.

Mierpilna un Atjaunojoša Atpūta

Sanatorijas atpūta ir ne tikai par relaksāciju, bet arī par veselības atjaunošanu. Mūsu sanatorijas piedāvā dažādas veselības procedūras, kas palīdzēs Jums justies atjaunotiem un pilniem ar enerģiju. Izvēlieties no mūsu plašā piedāvājuma, kas ietver atpūtu vienai personai, diviem vai pat visai ģimenei.

Atpūta Jūsu Vajadzībām

Mēs saprotam, ka katrai personai ir savas atpūtas vajadzības. Tāpēc mūsu sanatorija kategorija piedāvā dažādas atpūtas iespējas, sākot no vienas nakts līdz pat sešām diennaktīm. Jūs varat izvēlēties atpūtu pie jūras, SPA atpūtu, atpūtu ar bērniem vai romantisku atpūtu diviem.

Izvēlieties savu ideālo atpūtu sanatorijā jau šodien un atjaunojiet savu enerģiju un veselību!