Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Nakšņošana 2 personām

Atgūstiet romantiku, ne tikai svētku dienā vai kādā īpašā notikumā, bet arī vienkārši saulainā dienā. Dāvanas 2 personām - Ieprieciniet viens otru ar atrašanos blakus un būsiet gandarīti par atpūtu!

Filtrs

Vidējā cena 161,91 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Latvija ir bagāta ne tikai ar krāšņo dabu, bet arī skaistām atpūtas vietām. Nakšņošana diviem romantiskā vietā kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu jūsu ikdienā. Atvelciet elpu no darba, ļaujieties nedarīt neko, izņemot izbaudīt otra cilvēka klatbūtni. Pirts namiņš diviem vai romantisks namiņš diviem ir ne tikai pasakaina atpūta jums, bet arī lieliska dāvana pašiem tuvākajiem kādos īpašos svētkos.