Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanas ģimenei

Sagādājiet iespēju pavadīt skaistākos mirkļus visiem kopā. Mēs parūpēsimies, lai jūs atrastu labākās un piemērotākās dāvanas ģimenei. Atpūta vai izklaide visai ģimene - tās ir visdārgākās atmiņas un tīrākās emocijas!

Filtrs

Vidējā cena 154,64 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Dāvana ģimenei iedrošina pavadīt laiku kopā

Dāvanas saņemt ir patīkami un jauks pārsteigums cels noskaņojumu ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Jaatzīst, ka piemeklēt dāvanas vairākiem cilvēkiem vienlaikus ir izaicinoši, laikietilpīgi un dārgi, tieši tāpēc mēs uzskatām, ka viena no veiksmīgākajām ir viena dāvana ģimenei - lai to var izmantot gan lielie, gan bērni. Dāvanas vietā var būt arī kopīga atpūta ģimenei ārpus mājas, pirmais brauciens uz SPA ar bērniem vai jauns, sportisks vaļasprieks. Pavadīt kopā laiku ir nepieciešams, lai stiprinātu savstarpējās attiecības un veltītu nedalītu, kvalitatīvu laiku viena otram, un mēs vēlamies palīdzēt jums izvēlēties, kad un kā pavadīt šo laiku kopā ar savu ģimeni.

 

Atpūta ar bērniem ir vairāk kā iespējama

 

Nevar noliegt, ka bērni vienmēr ir enerģijas pilni un kāri uz dažādām izklaidēm un aktivitātēm. Tomēr mūsu rokās ir iespēja parādīt viņiem arī citu veidu, kā patīkami pavadīt laiku - atpūsties kopā ar vecākiem! Mūsu katalogā ir pieejama atpūta ģimenei ar bērniem Latvijā, Lietuvā un pat Igaunijā. Atklajiet aktīvo atpūtu spa un akvaparkos vai citās ūdens atrakcijās, kur pieaugušie var baudīt pirti, saunu vai džakuzi, kamēr bērni uzkrāj pozitīvos iespaidus, šļūcot pa ūdens slīdkalniņiem! Kopīgais SPA ģimenei var izrādīties kā viena liela kopīga dāvana gada lielākajos svētkos - Ziemassvētkos. Vai esat kādreiz pavadījuši Ziemassvētkus ūdens atrakciju parkā? Atpūta ar bērniem var būt arī ļoti neierasta un iespaidiem bagāta, piemēram, kopīgs muzeja apmeklējums visai ģimenei vai kino pirmizrāde jaudīgajā un mūsdienīgā kinoteātrī. Kopīgu iespēju atpūsties un pavadīt laiku novērtēs tie vecāki, kas ikdienā pavada ilgas stundas darbā, rūpējoties par ģimenes labklājību, tāpēc kvalitatīvi pavadītais laiks kopā atstāj ne vien pozitīvu iespaidu uz katru ģimenes locekli, bet būvē pamatu saliedētām ģimenes gaitām ikdienā. 

 

Ieplānojiet laiku kopā ar savu ģimeni

Jūsu ģimene var būt arī tikai jūsu partneris, vīrs, māsa vai mamma. Nav nozīmes, cik cilvēku ir jūsu ģimenē, svarīgākais, lai jūs varat veltīt viens otram savu laiku un dalīties iespaidos. Tieši sajūtu dāvanas ir tās, kas visvarāk izpelnās mūsu klientu sajūsmu un pozitīvas atsauksmes, tieši tāpēc mēs aicinām meklēt kopīgu atpūtas, izklaides vai piedzīvojumu dāvanas visai ģimenei. Jums atliek ieplānot laiku savai ģimenei - dāvanu varat izmantot kaut vai šodien, jo lielu daļu mūsu katalogā pieejamo dāvanu ir iespējams iegādāties un izmantot uzreiz, nerezervējot vietu un laiku! Turklāt, ērtais dāvanu kartes derīguma termiņš ļauj ērti saplānot laiku, ko pavadīties kopā ar saviem mīļajiem - tie ir 12 mēneši, kuru laikā jūs varat izmantot saņemto pārsteigumu. Dāviniet tuvajiem vērtīgāko dāvanu - savu laiku!