Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kartingi

Gribas pavadīt laiku lieliskā kompānijā un izbaudīt ātrumu? Kartings ir viena no populārākajām izvēlēm jauniešu vidū - tās ir sacensības bez robežām ar pozitīvu devu adrenalīna! Atrodiet, kur ir tuvākie kartingi Rīgā vai citur Latvijā un pavadiet neaizmirstamu dienu kartingu hallē. Kartings neatstās vienaldzīgu nevienu!

Filtrs

Vidējā cena 34,14 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Kartingi Rīgā un citās Latvijas pilsētās

Rūcošs dzinējs. Saviļņojums pirms asa pagrieziena un adrenalīna pieplūde asinīs. Zosāda un sajūsma. Kartings spēj sagādāt tik dažādas izjūtas, ko nespēj neviena cita moto izklaide. Ātrums, sacensību gars, uzvaras garša liek pat pieredzējušiem autovadītājiem atgriezties kartinga trasē. Savukārt kartinga iesācējiem to visu ir iespējams piedzīvot pavisam drošā vidē, speciālistu uzraudzībā, turklāt, kartingi ir veselīga un jautra izklaide. Jums ir unikāla iespēja vienuviet aplūkot labākos kartinga piedāvājumus visā Latvijā - šajā sadaļā būs pieejami gan populārākie kartingi Rīgā, gan kartingi Siguldā vai pat Liepājā. 

 

Kādi ir mani ieguvumi no braukšanas ar kartingu

Vai zinājāt, ka kartinga sacīkstes var pozitīvi ietekmēt bioķīmijas procesus jūsu ķermenī? Kad esat aizrāvies, braucat ātri un gūstat panākumus, šis emocionāli uzlādētais stāvoklis spēj saglabāties uz visu atlikušo dienu. Tas var uzlabot smadzeņu darbību un nodrošināt enerģisku darbošanos visas dienas garumā. Emociju virpulis, ko jūs iegūsiet, braucot ar kartingu, ir pozitīvi satraucošs! Lielais adrenalīna pieplūdums atbrīvo jūsu organismā citu ķīmisku vielu: dopamīnu (pazīstams arī kā “labas pašsajūtas hormons”). Šī mazā ķīmiskā viela ir būtiska gan jūsu ķermeņa, gan smadzeņu veselībai. Tāpēc nebrīnieties, ja pēc brauciena jūs sajutīsiet īstu uzvaras un triumfa garšu, kas ceļ spārnos!

 

Tas ir arī lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, un ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem un jauniešiem. Tā ir lieliska dāvana bērniem, kuru ikdienā trūkst iespēju izlādēties emocionāli vai fiziski, vai arī perfekts pārsteigums dzimšanas dienā kopā ar draugiem - kur gan citur, ja ne sacensībās var iegūt gan komandas saliedētības sajūtu, gan sacensību garšu. 

 

Komandas saliedēšana kartinga trasē

 

Lai veidotos īsta komandas ķīmija, jums ir nepieciešams neaizmirstams notikums. Kaut kas, kas izceltos no standartizētiem komandas saliedēšanas scenārijiem. Jūsu darba kolektīvam ir nepieciešama kartinga trase! Kad jūs par to paziņosiet saviem darbiniekiem vai kolēģiem, ticiet, visi būs sajūsmā. Padariet to par īpašu visas dienas pasākumu, pulcējot visus darba biedrus vienā iespaidīgā notikumā. Organizējot jautras komandas saliedēšanas aktivitātes, tādas kā kartinga sacīkstes, jūs parādīsit saviem darbiniekiem, ka jūsu uzņēmumam rūp gan katra individuālās pašsajūtas rādītājs, gan kopīgā komandas veiksmes formula. 

 

Izmantojiet kartingu visa gada garumā - izbraucieni tiek organizēti kā slēgtās kartinga hallēs, tā arī speciāli izbūvētās āra trasēs zem klajas debess. Dāvanu karti braucienam ar kartingu jūs varat iegādāties Lieliskadavana.lv tiešsaistes veikalā vai nopirkt kādā no mūsu oficiālajiem tirdzniecības stendiem lielākajās Latvijas pilsētās un mazumtirdzniecības ķēžu veikalos.