Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Degustācijas

Izpēti un izbaudi Latvijas garšu piedzīvojumus ar mūsu rūpīgi atlasīto degustāciju piedāvājumu klāstu. No sirds un dvēseles sagatavoti, šie piedāvājumi aicina iepazīt dažādu dzērienu un ēdienu bagātību, kur katrs noslēpumainais aromāts un katrs smalkais garšas nianses pieskāriens ir kā ceļojums cauri stāstiem un tradīcijām. Piedzīvojumiem bagātas degustācijas ir perfekta izvēle tiem, kas vēlas paplašināt savu garšas loku, apgūt jaunas zināšanas par mīļākajiem dzērieniem vai vienkārši pavadīt laiku, baudot kvalitatīvus produktus un kompāniju.

Filtrs

Vidējā cena 93,39 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Garšu ceļojumu sākumpunkts

Degustācijas – tās ir ne vien iespēja izgaršot dažādus dzērienus un ēdienus, bet arī ceļojums cauri stāstiem, kas slēpjas katrā glāzē un šķīvī. Latvijas degustāciju klāsts ir bagātīgs un daudzveidīgs, piedāvājot gan tradicionālas, gan mūsdienīgas garšu kombinācijas.

Aromātu daudzveidība un garšu harmonija

Katra degustācija ir kā neliela piedzīvojuma daļa – sākot no svaigi uzlējuma alus baudīšanas līdz pat eksotiskām vīna degustācijām. Tas ir laiks, kad var atpūsties un ļaut garšas maņai kļūt par galveno ceļvedi. Šīs pieredzes sniedz ne tikai ērtības un izglītojošu vērtību, bet arī iespēju tuvāk iepazīt Latvijas un pasaules kulinārijas mākslas sasniegumus.