Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Alus degustācija

Atklāj unikālu alus pasauli ar mūsu ekskluzīvām alus degustācijām! Pieredzi bagāti meistari tev parādīs alus darīšanas mākslu, daloties stāstos par dažādām alus šķirnēm un to ražošanas noslēpumos. Katra degustācija ir ceļojums cauri laikam un telpai, kurā tu iepazīsi gan vietējās, gan pasaulē atzītas alus darītavas. Ne tikai garšas baudījums, bet arī iespēja uzzināt stāstus aiz katras pudelītes. Ideāls piedāvājums gan alus cienītājiem, gan tiem, kas vēlas paplašināt savas garšas robežas.

Filtrs

Vidējā cena 73,89 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Alus Degustācija: Garšas un Stāstu Ceļojums

Piedzīvojums sākas ar alu - dzērienu, kas vēsturiski saistīts ar kopienu, tradīcijām un kultūru. Mūsu alus degustācijas piedāvājumā atklājas alus darīšanas māksla, kurā katrs solis ir apzināts un katrs sastāvdaļas izvēles motīvs ir stāsts pats par sevi.

Dažādu Šķirņu Iepazīšana

Degustācijas laikā iepazīsi dažādas alus šķirnes - no vieglajiem un aromātiskajiem lageriem līdz pat intensīviem un bagātīgiem stoutiem. Katra alus šķirne stāsta savu stāstu, savu izcelsmes reģionu un ražošanas procesu. Tā ir iespēja ne tikai baudīt alu, bet arī uzzināt par alus darīšanas tehnikām un to, kā tiek panākta katras šķirnes unikālā garša.