Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lēciens ar izpletni, lēciens ar gumiju

Lēkšana ar izpletni vai gumiju skaitās viena no ekstrēmākajām aktivitātēm, kas sagādā īstu baudu. Uzdāvini sev vai draugam pārsteidzošu un neatkārtojumu piedzīvojumu!

Filtrs

Vidējā cena 491,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izbaudiet neatkārtojamu un unikālu pieredzi

Dzīve ir jautra! Ja jums tiek piedāvātas aizraujošas piedzīvojumu idejas, nepalaidiet iespēju tās īstenot dzīvē! Izpletnis ir ir izgudrots, lai cilvēks varētu kaut uz neilgu laiku sajusties kā putns un brīvi planēt debesīs, zem kājām baudot fantastisku savas zemes ainavu. Traukšanās vairāk kā 200 km/h lielā ātrumā un pēc tā sekojošā planēšana virs gleznainiem Latvijas vai Lietuvas laukiem, upēm, mežiem - tā ir ļoti īpaša pieredze, kas mainīs jūsu dzīves uzskatus un uzlādēs ar milzīgu enerģijas lādiņu. Ja esat drosmīgs un nebaidāties no augstuma, tad jums noteikti šīs dzīves laikā jāizmēģina lēciens ar izpletni. 

Pirmais lēciens jūsu mūžā?

Sajūtiet adrenalīnu un pārvariet bailes no augstuma, jo lēciens ar izpletni dos jums lielisku brīvības sajūtu. Šī dāvana kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu! Nesatraucieties, ja esat no saviem mīļajiem, draugiem vai kolēģiem saņēmis dāvanā lēcienu ar gumiju - jūsu pirmo lēcienu uzraudzīs īsta profesionāļu komanda, speciālisti, kas aizrautīgi nodarbojas ar ekstrēmiem sporta veidiem vairāku gadu garumā, līdz ar to katrs sīkums un detaļa tiek rūpīgi pārbaudīta pirms lēciena. 

Mēs noteikti iesakām pirms sava pirmā lēciena nopietni sagatavoties lieliskai izklaidei - daudz smaidīt, priecāties, jokot un smieties. Tas palīdzēs noņemt lieko stresu un kārtīgi izbaudīt šo fantastisko piedzīvojumu. Lēcieni ar izpletni ir atkarīgi no labiem laikapstākļiem, un tos ir iespējams izmantot, sasniedzot 14 gadu vecumu. Pārvariet savas bailes, piepildiet savus sapņus, ienirstiet aizraujošā piedzīvojumā – izbaudiet savu ekstrēmāko mūža pieredzi! Tandēma lēciena laikā jūs tiksiet sastiprināts kopā ar pieredzējušu instruktoru, kurš parūpēsies par izpletņa atvēršanu un vadīšanu, ļaujot jums izbaudīt iespaidīgos skatus un sajūsmināties par procesu uz visiem simts procentiem. 

Lidojums vai lēciens dāvanā draugiem, mīļajiem


Šāda dāvana noteikti pārsteigs ar savu oriģinalitāti, un tas ir īsts pārsteigums! Lēkšana ar izpletni vai lēcieni ar gumiju ir viena no lietām, ko daudzi cilvēki iekļauj savā sapņu sarakstā: "Vismaz vienu reizi savā mūžā es gribu to izmēģināt!". Tas nav pārsteigums, ka ļoti daudzi vēlētos izmēģināt lēcienu no lidmašīnas, jo lēciens ar izpletni ir ekstrēma un neaizmirstama pieredze. Brīvais kritiens un planēšana debesīs kā putnam nozīmē, ka jūs burtiski un metaforiski esat pāri savām ikdienas grūtībām. Tas ir vieglāk, nekā sākumā varētu šķist. Mēs iesakām izvēlēties šo kā dāvanu Ziemassvētkos vai īpašā jubilejā, piemēram, sasniedzot kāroto 18 gadu robežu.