Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Premium Dāvanas

;

AFF ACADEMY - Paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma

Jaunums

Pakalpojuma vieta: Vidzeme
Ilgums: Atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma veida
Personu skaits: 1 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Derīgs 12 mēnešus no iegādes brīža Bezmaksas maiņa un pagarināšanas iespējas Bezmaksas iepakojums

AFF (Accelerated Free Fall) – paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma – pats ātrākais un tajā pašā laikā drošākais veids, kā iemācīties veikt lēcienus ar izpletni patstāvīgi. AFF kurss ikvienam ļauj apgūt brīvā kritiena un moderna izpletņa vadīšanas tehniku, veicot vien 8 lēcienus.  

„Skydive Latvija” komanda pirmie Baltijas valstīs piedāvā izpletņlēkšanas apmācības atbilstoši USPA (United States Parachute Association) standartam un, pēc Jūsu izvēles, papildus Latvijas licencei var izsniegt arī pasaulē plaši atpazīstamo USPA licenci.

Apmācību programma ir sadalīta vairākos līmeņos:

  • A, B, C1 (3 lēcieni) līmeņu uzdevums ir sniegt studentam nepieciešamās iemaņas un zināšanas par brīvo kritienu. Pirmkārt, tās ir prasmes droši atstāt lidaparātu, kontrolēt ķermeņa stāvokli brīvā kritiena laikā, sekot ierīču rādījumiem, un, pats galvenais, laikā atvērt izpletni. Šajos līmeņos brīvajā kritienā blakus studentam vienlaicīgi atrodas divi instruktori;
  • C2, D1, D2, E1, E2 (5 lēcieni) līmeņi veltīti dažādu manevru veikšanai gaisā. Students mācās brīvā kritiena laikā pagriezties pa labi un pa kreisi, pārvietoties uz priekšu, mest kūleņus un vienmēr atgriezties stabilā brīvā kritiena pozā, kā arī apgūst spēju orientēties gaisa telpā un sekot augstumam. Šajos līmeņos brīvajā kritienā kopā ar studentu lido vairs tikai viens instruktors.

Piedāvājumā iekļauts:  

  • paātrinātā brīvā kritiena apmācību kurss atbilstoši Jūsu izvēlētajam mācību programmas līmenim.   

Atbilstoši USPA apmācību programmas prasībām ir jāveic vismaz 8 lēcieni kopā (A-E2) ar instruktoru. Precīzs apmācību ilgums atkarīgs no tā, cik nopietni students ir sagatavojies uz zemes un cik veiksmīgi tiek galā ar katra lēciena uzdevumiem. Apmācību laikā students izjūt fizisku un psiholoģisku slodzi, tāpēc dienā studenti veic ne vairāk kā 2 – 3 lēcienus. Kursa ilgumu ietekmē arī laikapstākļi. Vidēji mācības aizņem 4 – 5 lēcienu dienas.

Iegādājoties dāvanu karti ar iepriekšēju reģistrāciju pirms sezonas sākuma – rezervācija lēcienam jāveic laika posmā no 15.10.-15.03. Vasaras laikā augsta pieprasījuma dēļ „Skydive Latvia” mēdz būt pilnībā rezervēts. Nepalaid garām savu patiesības mirkli!     

Vieta
Vieta

„Skydive Latvia”, Langači – Limbažu lidlauks, Limbažu pagasts, LV-4001 (ShowOnMap)


CloseMap
Ilgums
Ilgums

Atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma veida

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Lēcējam jābūt vismaz 16 gadus vecam. Maksimālais lēcēja svars – 105 kg, augums – 205 cm, atbilstoši noteiktajām proporcijām. Reģistrēties kursam iespējams www.skydive.lv mājaslapā (AFF Apmācība), aizpildot pieteikuma anketu „Reģistrācija AFF teorijas kursam (40 EUR)” un norādot dāvanu kartes numuru. Ņemiet vērā, ka depozīts 40 EUR apmērā tiek ieturēts līdz kursa sākumam. Lai uzsāktu AFF kursu, nepieciešams iesniegt personu apliecinoša dokumenta kopiju un medicīniskās komisijas vai ārsta izziņu, kas apliecina sportam atbilstošu veselības stāvokli. Vasaras laikā „Skydive Latvia” uz lēcieniem ar izpletni var veidoties rindas, tādēļ iesakām veikt rezervāciju vasaras sezonai laika periodā no 15. oktobra līdz 15. martam.

Apģērbs
Apģērbs

Nepieciešami sporta apavi. Speciāli izpletņlēkšanas kombinezoni tiks izsniegti uz vietas.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Jums varētu interesēt

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

Premium Dāvanas

Pakalpojuma vieta: Vidzeme
Ilgums: Atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma veida
Personu skaits: 1 pers.

Lojalitātes dalībnieki saņem 79,90 € atpakaļ

Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Derīgs 12 mēnešus no iegādes brīža Bezmaksas maiņa un pagarināšanas iespējas Bezmaksas iepakojums
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAMA ARĪ: Iepirkšanās noteikumi