Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Ātra iegāde

Dāvanu iegādāsieties dažās minūtēs! Jums vajag tikai:

1. Sastādīt pirkumu grozu no izvēlētajiem dāvanu čekiem

Izvēlieties Jums tīkamu dāvanu un ielieciet to savā pirkumu grozā.

2. Pieslēgties (vai reģistrēties) www.lieliskadavana.lv un apstiprināt pirkumu groza saturu

Reģistrācija Jums aizņems tikai dažas minūtes, jo reģistrācijai nepieciešamā informācija ir tikai e-pasta adrese un parole. Tik vien un Jūs jau esat www.lieliskadavana.lv lietotājs!

3. Izvēlēties dāvanas piegādes veidu

Saņemiet dāvanu čeku jebkurā diennakts laikā jebkurā nedēļas dienā! Tas ir vienkārši, jo izvēlēto dāvanu čeku varat izdrukāt paši! Dāvanu čekus Jums var piegādāt kurjers vai varat ierasties mūsu birojā vai mūsu veikalos t/c Domina Shopping vai i/c Olimpia, lai paņemtu tos.

4. Apmaksāt pirkumu grozu un gaidīt dāvanu

Apmaksāt pirkumu grozu varat, izmantojot „Swedbank“, „Nordea“ vai SEB banku internetbanku pakalpojumus. Tāpat varat maksāt ar bankas karti, vai izdrukāt rēķinu un apmaksāt to izvēlētajā bankā.

Ērta navigācija un izsmeļoši paskaidrojumi katrā iepirkšanās solī palīdzēs Jums vēlamo dāvanu iegādāties vien dažās minūtēs, bet neskaidrību gadījumā mēs vienmēr palīdzēsim.

Patīkamu dāvanu izvēli!