Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Pirkšanas noteikumi

SIA “Lieliska dāvana“ sadarbojas ar uzticamiem partneriem un nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus, tādēļ Dāvanu čeki, Dāvanu kartes un Dāvanu komplekti nevar tikt atgriezti vai mainīti pret naudu. Aicinām iepazīties ar dāvanu iegādes un izmantošanas noteikumiem: 

 

PAKALPOJUMA REZERVĀCIJA

Dāvanu čeka, Dāvanu kartes vai Dāvanu komplekta saņēmējs var rezervēt sev piemērotāko un ērtāko pakalpojuma saņemšanas laiku, tiešā veidā sazinoties ar pakalpojuma sniedzēju, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Dāvanas saņēmējam ir jāņem vērā, ka atsevišķi pakalpojumi pieejami tikai sezonas laikā vai, ka to izmantošanu var ietekmēt citi apstākļi. 

"Lūdzam ņemt vērā, ka Dāvanu karte var tikt uzskatīta par izmantotu, ja ir Klients veicis pakalpojuma rezervāciju uz noteiktu laiku un ne mazāk kā 24 (divdesmit četras) stundas pirms rezervētā laika nav veicis pieteiktās rezervācijas atcelšanu vai pārcelšanu". 

PAKALPOJUMA ILGUMS

2.1. Interneta vietnē un uz Dāvanu iepakojumiem ir norādīts aptuvenais laiks, cik ilgu laiku aizņems Jums sniegtais pakalpojums. Dažos gadījumos iespējama aizkavēšanās sagatavošanas, apmācības vai instruktāžas dēļ, tādēļ pakalpojuma ilgums var būt garāks, kā tas ir norādīts, vai otrādi. Par precīzu pakalpojuma pieejamības laiku un ilgumu dāvanas saņēmējam ir jāinteresējas pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja.
2.2. Dāvanu čeka, Dāvanu kartes vai Dāvanu komplekta derīguma termiņš ir norādīts tā aprakstos interneta vietnē www.lieliskadavana.lv. Nepieciešamības gadījumā iegādātās dāvanas kartes derīguma termiņu var pārbaudīt interneta vietnes www.lieliskadavana.lv sadaļā „Pašapkalpošanās“, ievadot dāvanas svītrkodu. 

DERĪGUMA TERMIŅŠ

Dāvanu čeku, Dāvanu karšu un Dāvanu komplektu derīguma termiņu var pagarināt Kartei, kas vēl nav lietota vai daļēji izmantota. Dāvanu kartes derīguma termiņu var pagarināt uz papildu sešiem mēnešiem, bet kartes derīguma termiņa maksimālais ilgums ir 18 (astoņpadsmit) mēneši. Par Dāvanu kartes pagarināšanu tiek piemērota papildu maksa, izņemot gadījumus, kad Dāvanu karte ir iekļauta bezmaksas pagarināmo Dāvanu karšu sarakstā. Dāvanu kartēm, kuru iegādes vērtība pirkuma brīdī bija 29,99 EUR vai mazāka, tiek piemērota pagarinājuma maksa 2,99 EUR apmērā. Kartēm ar pirkuma vērtību 30,00 – 99,99 EUR tiek piemērota pagarinājuma maksa 9,99 EUR, taču Kartēm ar pirkuma vērtību 100,00 EUR un vairāk tiek piemērota pagarinājuma maksa 15,99 EUR. Kartēm, kas iegādātas līdz 2023. gada 3. decembrim (ieskaitot), ir spēkā iegādes brīdī esošā pagarināšanas maksa, kas ir 2 EUR Dāvanu kartēm, kuru pirkuma vērtība nepārsniedz 19,99 EUR, un 8 EUR Dāvanu kartēm ar pirkuma vērtību 20,00 EUR un vairāk. Arī drukātos Dāvanu komplektus iespējams pagarināt, pamatojoties uz „Lieliska dāvana“ pirkšanas un lietošanas noteikumiem. Plašāka informācija – Derīguma termiņa pagarināšana.

 
IEROBEŽOJUMI

Uz atsevišķiem Dāvanu piedāvājumiem attiecas pakalpojuma sniedzēja norādītie vecuma, svara un citi ierobežojumi, tādēļ pirms dāvanas pirkšanas uzmanīgi izlasiet, vai patiešām Jūsu tuvinieks varēs izmantot konkrēto piedāvājumu. Ja neesat pārliecināts, vai pakalpojums ir piemērots Jūsu gadījumā, nosūtiet jautājumu uz e-pastu [email protected] - mēs atbildēsim un palīdzēsim Jums izlemt.

Ņemot vērā valstī pastāvošo situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, piedāvājuma saturs var būt mainīgs un pakalpojumu sniedzējs var piemērot papildus ierobežojumus, saskaņā ar MK izsludinātajiem saistošajiem noteikumiem!

SŪDZĪBAS UN ATSAUKSMES

5.1. Ja Jums ir radušies sarežģījumi, mēģinot izmantot Jums piederošu pakalpojumu, pirmām kārtām vērsieties pie pakalpojuma sniedzēja. Gadījumā, ja konfliktu neizdodas atrisināt vai Jums vēl joprojām ir sūdzības, sūtiet mums vēstuli uz e-pastu [email protected], precīzi norādot, ar kādu problēmu Jūs saskārāties, ar ko sazinājāties, lai to atrisinātu. Mēs sazināsimies ar pakalpojumu sniedzējiem un noskaidrosim problēmjautājumu cēloņus, kā arī meklēsim risinājumu.
5.2. Mēs ļoti gaidām arī Jūsu pozitīvās atsauksmes par saņemtajiem pakalpojumiem, apkalpošanu un gūtajiem iespaidiem! Vēstules ar atsauksmēm sūtiet uz e-pastu [email protected]

DĀVANU APMAIŅA

Nepieciešamības gadījumā Dāvanu karti vai Dāvanu čeku ar spēkā esošu derīguma termiņu var apmainīt pret citu Dāvanu vai Dāvanām. Klientu pieprasījumi apmainīt Dāvanu pret citu tiek pieņemti, izmantojot elektronisko pastu vai jebkurā SIA “Lieliska dāvana” veikalā. Vairāk informācijas.

Visas dāvanu kartes/komplekti var tikt mainītas pret citām dāvanu kartēm/komplektiem. Izņēmums: Dāvanu karte nevar tikt mainīta pret Lieliska Dāvana Nominālu dāvanu karti un tirdzniecības centra AKROPOLE Rīga dāvanu karti, kā arī dāvanu kartes, kas NAV Veikalu dāvanu kartes, nevar tikt mainītas pret veikalu dāvanu kartēm.

DAUDZFUNKCIONĀLA KARTE

Daudzfunkcionāla karte ir Dāvanu karte, kas nodrošina Klientam iespēju saņemt jebkuru Lieliska dāvanu Sadarbības partnera pakalpojumu Klienta rīcībā esošās Dāvanu kartes vērtībā, neatkarīgi no Dāvanu kartes norādītā pakalpojuma vai preces veida. Kā tas darbojas? Iesniedzot savā īpašumā esošo Dāvanu karti izvēlētajam Pakalpojuma sniedzējam, Klients saņem to pakalpojumu savas Dāvanu kartes vērtībā, kādu nodrošina attiecīgais Pakalpojuma sniedzējs. Piemēram, ja Klientam ir Dāvanu karte restorāna apmeklējumam EUR 50, vērtībā, Klients var izmantot arī SPA pakalpojumu šādā pašā vērtībā. 

Izņēmums: Dāvanu karte nevar tikt mainīta pret Lieliska Dāvana Nominālu dāvanu karti un tirdzniecības centra AKROPOLE dāvanu karti, kā arī dāvanu kartes, kas NAV Veikalu dāvanu kartes, nevar tikt mainītas pret veikalu dāvanu kartēm.

NAUDAS ATMAKSA

Dāvanu čeki, Dāvanu kartes vai Dāvanu komplekti netiek mainīti pret naudu. Dāvanas īpašniekam netiek izdots atlikums, ja preču/ pakalpojumu summa nesasniedz Dāvanas nominālvērtību. Samaksātā nauda par sniegtajiem pakalpojumiem vai iegādātajām precēm netiek atmaksāta.

DĀVANU ČEKU DROŠĪBA

Lieliska dāvana izplatīto Karšu drošību nodrošina uz tiem esošie unikāli svītrkodi. Svītrukodi identificē konkrēto Karti (vai pakalpojumu), līdz ar ko, iespējama tikai vienreizēja tā izmantošana.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

9.1. Klientam ir tiesības vienpusēji atteikties no darījuma 14 (četrpadsmit) dienu laikā no Kartes iegādes dienas, ja Kartē norādītie pakalpojumi (pilnā apmērā vai kādā to daļā) šo 14 dienu laikā nav izmantoti vai uzsākta to sniegšana. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Klientam ir jāaizpilda rakstveida atteikums un kopā ar Karti jānosūta uz Lieliska dāvana juridisko adresi.
9.2. Tāpat, atteikuma tiesības nav iespējams izmantot, ja:
9.2.1. iegādāts audioieraksts vai videoieraksts, vai datorprogramma un atvērts tā iepakojums;
9.2.2. iegādāti laikraksti, periodiskie izdevumi un žurnāli;
9.2.3. iegādātas pārtikas preces, dzērieni un citas tūlītēja patēriņa preces;
9.2.4. noslēgts līgums par izmitināšanos vai transporta pakalpojumiem, ēdināšanas vai izklaides pasākumiem, kurus Klientam jāsaņem noteiktā dienā un laika posmā (piemēram, koncerta biļetes, ceļojumi);
9.2.5. iegādātas lietas, kas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma vai ir neatvietojamas, arī tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas (piemēram, mēbeles pēc individuāla pasūtījuma);
9.2.6. iegādātās preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt. 

9.2.7 dāvanu karte ir iegādāta klātienē („Lieliska dāvana“ veikalos vai partneru stendos).

9.3. Izmantojot atteikuma tiesības, Klients ir atbildīgs par Kartes lietošanu, kas pārsniedz Kartes pārbaudes nolūkam paredzēto, kā arī par Kartes vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

STRĪDU IZSKATĪŠANA

10.1. Savas sūdzības saistībā ar SIA “Lieliska dāvana” sniegtajiem pakalpojumiem vai produktiem, ko iegādājas klients var iesniegt šādi:
10.1.1. Rakstot uz e-pastu [email protected];
10.1.2. Nosūtot ierakstītu vēstuli uz mūsu biroju: Bērzaunes iela 7, Rīga, Lv-1039;
10.1.3. Ierodoties pie mums birojā: Bērzaunes iela 7, Rīga.
10.2. Ja Klients nav apmierināts ar ar atbildi, ko sniedz SIA Lieliska Dāvana, klients var griezties pie Patērētāju tiesību aizsardzības centra:
10.2.1. Rakstot uz e-pastu [email protected];
10.2.2. Aizpildot EGS pieteikuma formu: http://ec.europa.eu/odr/;
10.2.3. Ierodoties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā – Brīvības iela 55, Rīga.
10.3. Šie Noteikumi ir tulkojami atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.
10.4. Visi strīdi, kas SIA “Lieliska dāvana”, Pakalpojuma sniedzējam un Klientam rodas sakarā ar šiem Noteikumiem, jebkuras mantiska vai nemantiska rakstura nesaskaņas vai prasības, kas izriet no šiem Noteikumiem, tiks izskatītas Latvijas Republikas tiesā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

CITI NOTEIKUMI

Lieliska dāvana ir tiesīga veikt Klienta personisko datu apstrādi (ievākšanu, uzglabāšanu, reģistrāciju, ievadīšanu, nodošanu, pārraidīšanu u.c.). Datu apstrādes mērķis ir Klientu uzskaite, pakalpojumu sniegšana, piedāvāšana un uzturēšana. Klients piekrīt savu personisko datu saņemšanai un apstrādei minēto mērķu sasniegšanai. Klients ir pilnībā atbildīgs par iesniegto datu pareizumu, informācijas un paustās gribas patiesumu.

Lieliska dāvana, Pakalpojuma sniedzējs un Klients nav atbildīgi par savu saistību neizpildi gadījumā, ja saistības nav izpildītas no Lieliska dāvana, Pakalpojuma sniedzēja un Klienta gribas neatkarīgu iemeslu dēļ, ko izraisījuši apstākļi, kurus pārvarēt nav Lieliska dāvana, Pakalpojuma sniedzēja un Klienta varā, tās iepriekš nav varējušas paredzēt un nav spējīgas ietekmēt.

Visa informācija, tajā skaitā attēli, kas ir ievietota Lieliska dāvana interneta mājas lapā www.lieliskadavana.lv, vizualizēta uz Kartēm, ir ekskluzīvs Lieliska dāvana īpašums vai tiek izmantots saskaņā ar šo darbu autoru tieši piekrišanu. Jebkāda kopēšana, izplatīšana, pārraidīšana, izvietošana, vai cita veida interneta mājas lapas vai Karšu modificēšana bez iepriekšējas Lieliska dāvana piekrišanas ir aizliegta.

Pēc klienta pieprasījuma, pakalpojuma pirkuma dokumentu var izdrukāt turpat uz vietas, kur veikts pirkums, vai nosūtīt uz e-pastu, kuru ir norādījis pats klients.

Lieliska dāvana ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji izdarīt grozījumus šajos Noteikumos pēc saviem ieskatiem. Izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas Lieliska dāvana interneta mājas lapā.