Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kvesti

Kvesti ir aizraujošs un azartisks laika kavēklis draugu vai kolēģu kompānijā. Ja vēlaties saliedēt darba kolektīvu, kvests būs atbilstoša komandas spēle, kur izmēģināt sadarbības spējas un atkāt komandas stiprās puses. Kvestu istabas ir veidotas ar visdažādāko tematiku - šeit izdomu un loģisko domāšanu varēs pielietot vēsturnieki, filmu eksperti, grāmatu cienītāji un pat šausmu stāstu mīļi. Bērniem ir pieejamas īpaši veidotas izlaušanās istabas ar interesantām dekorācijām un vieglāku spēles līmeni. Kvesti bērniem padodas īpaši labi, par to jūs varat pārliecināties paši! Uzlādējiet savas prāta spējas un meklējiet izeju no samudžinātā stāsta kādā no kvesta istabām!

Filtrs

Vidējā cena 92,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atminēt mistēriju un uzvarēt 1h laikā

Ja jums patīk minēt mīklās, piedalīties prāta spēlēs un visādi citādi darbināt pelēkās šūnas, tad laiks izmēģināt izlaušanās istabas! Realitātei pietuvinātā spēle spēj radīt reālas izjūtas - sajūsmu, sasprindzinājumu, bailes, prieku un triumfu pār izdevušos izlaušanos un uzdevuma atrisināšanu. Īsā laikā jums ir iespēja pielietot visas savas zināšanas un nodarbināt prātu uz visiem 100%, maksimāli pielietojot savu un savas komandas potenciālu uzdevumu izpildei. Daudzi kvesti kalpo kā lielisks instruments darba kolektīvu saliedēšanai, ļaujot kolēģiem savā starpā brīvā atmosfērā sadarboties un atrast kopīgos saskarsmes punktus, tāpēc kvesti lieti noder kā dāvana grupai. Stunda, kas ir vidējais kvesta izpildes laiks, paskrien vienā acumirklī, un šajā laikā ir iespējams izjust plašu emociju gammu, vienu pēc otra atšķetinot kvesta noslēpumus un tuvojoties finišam. Tieši tāpēc kvesti Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir pieprasīta izklaide gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Iejusties jebkurā tēlā un tematikā

Tā saucamās escape room (Rīgā tās ir vairāk kā 20!) ir aizraujošs emociju virpulis ikvienam, jo to princips balstās uz mūsu dziļāko instinktu iedarbināšanu - izdzīvot, izlausties, uzvarēt. Nokļūstot slēgtā telpā, mūsu prāts sāk strādāt maksimālā kapacitātē, aktīvi piesaistot visus iekšējos resursus, lai atrastu risinājumu. Kvesta istabas nav vienkāršas, bet ir patiesi aizraujošas, jo to tematika un vizuālais noformējums paspilgtina emocijas un ļauj pietuvināties realitātei. Šeit katrs var atrast savai gaumei un interesēm piemērotu spēli, un tā noteikti ir izcila dāvana dzimšanas dienā tiem, kas vienmēr savā dzīvē tiecas uz radošumu un jauniem iespaidiem. Baiļu žanra cienītāji noteikti novērtēs “Slaughter House” kvestu, savukārt bērni ar milzīgu entuziasmu ķersies klāt izlaušanās spēlei „Harijs Poters un slēgtā istaba’’. Kvests ir piedzīvojums, un to var izbaudīt arī ārā, piemēram, apmeklējot izlaušanās spēles „Zelta Armijas Eliksīrs” vai “EscapeTown 1942”,  kuru aktivitāte notiek svaigā gaisā un kurās var piedalīties kuplāks dalībnieku skaits. Katras spēles noslēgumā katrs dalībnieks saņems diplomu un apliecinājumu par dalību un izcilību, ko varēs saglabāt kā patīkamu piemiņu. 

Ne tikai lielajiem, bet arī mazajiem piedzīvojumu meklētājiem

Kvesti bērniem ir lieliska ideja dzimšanas dienas svinībām draugu lokā - tā ir iespēja sadraudzēties vēl ciešāk un iegūt kopīgas atmiņas par piedzīvojumiem. Bērniem ļoti patīk tematiski piedzīvojumi un uzdevumi, kur viņi var izdzīvot un iejusties savu varoņu vai mīļāko tēlu pasaulē, un pats svarīgākais, ka šādu piedzīvojumu viņi atcerēsies vēl ilgi. Radoši un aizrautīgi pavadītais laiks ļauj bērniem atstāt aiz muguras visas likstas un bēdas, uzlādēties ar spēcīgām pozitīvām emocijām un stiprināt draudzību ar komandas biedriem. Dzimšanas diena bērnībā nav iedomājama bez pārsteigumiem, tāpēc ļaujiet šo fantāziju un prieku saglabāt līdz pat tīņu vecumam - sagādājiet arī lielākiem bērniem neaizmirstamas dzimšanas dienas dāvanas, talkā ņemot idejas no mūsu plašā kataloga.