Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Solārijs

Izbaudi Sauli Visu Gadu! Atklāj mūsu izcilu solāriju piedāvājumu klāstu, kas piedāvā ne tikai skaistu iedegumu, bet arī laiku sev un savai labsajūtai. Mūsu rūpīgi atlasītās dāvanu kartes sniedz piekļuvi labākajiem solārijiem pilsētā, nodrošinot gan drošu, gan patīkamu iedeguma iegūšanas pieredzi. Izmanto iespēju uzlabot savu pašsajūtu un izskatu jebkurā gada laikā!  

Filtrs

Vidējā cena 28,60 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izbaudi Skaistumu un Labsajūtu Visu Gadu

Mūsu solāriju piedāvājumi ir ideāls veids, kā saglabāt skaistu iedegumu un labsajūtu neatkarīgi no laikapstākļiem ārpus loga. Ar plašu dāvanu karšu klāstu pieejamiem labākajiem solārijiem, katrs var atrast sev piemērotāko opciju.

Drošība un Komforts

Mēs saprotam, ka drošība un ādas veselība ir svarīgākais, tāpēc sadarbojamies tikai ar solārijiem, kas garantē augstākos drošības standartus. Mūsu partneru solāriji nodrošina ne tikai skaistu, bet arī veselīgu iedegumu, pateicoties modernākajai tehnoloģijai un kvalificētam personālam.