Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Smaržu darbnīca

Smaržas ir viena no mūsu svarīgākajām maņām, kas pavada mūs bagātīgā un emocionālā izjūtu pasaulē. Vai esiet kādreiz vēlējušies, kaut būtu iespēja pagatavot savu personīgo parfīmu? Smaržu darbnīca ir īsta paradīze tiem, kas vēlas sajaukt savu maģiskā aromāta kokteili un radīt apburošu, intīmu aromātu. Smaržu meistarklase dāvā iespēju piepildīt savu vai kāda cita sapni par personalizētu aromātu, kas pavadīs jūs ik dienu! Iedvesmojieties no bagātīgām un eksotiskajām ēteriskajām eļļām un radiet paši savu neatkārtojamu aromātu. Smaržu gatavošanas meistarklase spēj atraisīt fantāziju un kalpo par skaistu dāvanu kādam tuvam cilvēkam svētkos.

Filtrs

Vidējā cena 249,33 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk