Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Make up, vizāžas un stila kursi

Ja vēlies uzlabot savas prasmes stila jomā un kaut ko mainīt savā dzīvē, tad Vizāžas un stila kursi noderēs tieši tev! Profesionāli speciālisti palīdzēs jums pilnveidot savu vizuālo tēlu un garderobi.

Filtrs

Vidējā cena 106,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Make-up kursi sievietei jebkurā vecumā

Dažreiz, lai arī kā jūs censtos, modes tendences vai konkrētu stilu ne vienmēr ir viegli īstenot tikai ar savām zināšanām un prasmēm - tieši tāpēc grima kursi ir parocīgs uzziņu un prakses instruments!

Ja vēlaties iepazīties ar pārsteidzošo grima un vizāžustu pasauli, sākot vispirms ar pašiem pamatiem, make-up kursi ir ideāli piemēroti šim mērķim. Vizāžista kursi vai apmācību programma ir piemērota iesācējiem vai radniecīgu profesiju profesionāļiem, piemēram, frizieriem, fotogrāfiem un ikvienam citam, kas vēlētos iegūt papildu prasmes un pilnveidot savu pakalpojumu klāstu ar interesantu novirzienu. Mēs savā katalogā esam iekļāvuši dažādas programmas, kas piemērotas katram mācību veidam un līmenim. Attīstiet jaunu stilu, apgūstiet interesantas grima tehnikas un iegūstiet pārliecību pār savu izskatu gan ikdienā, gan svētkos! Makeup kursi ir ideāla skaistumkopšanas dāvana ikdienai sievietei - jūs to droši varat sarūpēt gan savai draudzenei, mammai, māsai, kolēģei jebkurā vecumā, gan sev mīļotajai. 

Kam ir paredzēti vizāžista kursi?

  • Jaunietēm, kas tikai atklāj grima pasauli

  • Sievietēm, kuras vēlas iemācīties uzklāt grimu profesionālāk

  • Grima māksliniekiem, kas uzsāk karjeru

  • Dažādiem pasākumiem, piemēram, vecmeitu ballītei

Dāvana, kuru vienmēr novērtēs

Jebkurai sievietei rūp viņas izskats, un iekšēji vienmēr valda vēlme sapucēties - ja ne ikdienā, tad vismaz svētkos tiek sameklētas īpašās lūpukrāsas, acu ēnas un tonālais krēms. Pat ja jums nav nepieciešams permanentais grims, kursi palīdzēs ne vien orientēties kosmētikas pasaulē, bet arī atrast savai ādai, izskatam un notikumam piemēroto kosmētiku, kā arī iemācīties tās uzklāšanas tehniku. Make-up kursi noderēs dažādās dzīves situācijās un palīdzēs neapjukt plašājā kosmētikas piedāvājumā, bet tieši pretēji - jūs varēsiet piemeklēt un sakomplektēt tieši tos skaistumkopšanas līdzekļus, kurus jūs patiešām ar prieku lietosiet. 

 

Ieskatieties arī citos interesantos un aizraujošos kursos un apmācībās, kurus esam piemeklējuši savu klientu svētkiem - kā davanu sev vai citiem!