Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase
Filtrs

Vidējā cena 250,04 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

1 2 3 4 5 6 7

Mīlestības svētki

 

Kāzas ir priecīgs dzīves notikums, kas tiek sagaidīts ar patīkamām trīsām. Līgavas kleita, kāzu pušķis, bagātīgi klātie galdi, krāšņu ziedu kalni un, protams, viesu sarūpētā dāvana kāzās. Tas un daudz kas cits, arī mazi nieciņi, veido īpašu kāzu dienas atmosfēru un palīdz gan jaunajam pārim, gan viesiem sajust maģisko mīlestības noti, kas virmo gaisā. Tie ir mīlestības svētki, kurus svin viens laimīgs pāris, apliecinot savu mīlestību vienam pret otru. Tas ir īpašs notikums pāra dzīvē, kuru gribas atcerēties uz visu atlikušo mūžu. Un šim īpašajam notikumam tik ļoti piestāv īpašas, neatkārtojamas un oriģinālas kāzu dāvanas, ar kurām iepriecināt un apsveikt kāzu dienā.

Mūžīgais jautājums - ko dāvināt kāzās

Tieši tā, šo jautājumu uzdod teju ikviens no mums, jo piemērotas kāzu dāvanas meklējumi var ieilgt pat vairāku mēnešu garumā. Mūsdienās arvien populāra un praktiska dāvana ir nauda vai dāvanu karte, kuru jaunlaulātie varēs izmantot pēc savām vajadzībām un ieskatiem. Izvēloties dāvanu karti, sertifikātu vai pievilcīgi noformētu naudas summu aploksnē, mēs palīdzam īstenot kādu lielāku vai mazāku sapni - doties ceļojumā, pabeigt iesākto remontu mājoklī, aiziet uz restorānu vai apūsties divatā spa. Ja vēlaties piešķirt dāvanai personalizētu vēstījumu, varat izvēlēties dāvanu karti uz konkrētu vietu, pakalpojumu, produktu, piemēram, intīmu un juteklisku fotosesiju divatā

 

Sekojot klasiskām vadlīnijām, arī dažādas kāzu tradīcijas paredz nopietnākas un tradicionālākas dāvanas, piemēram, servīzes un galda piederumus, galdautus, gultasveļu, gleznas un dārglietas, kas noteikti ir retums mūsdienās, jo “ietrāpīt” ar šādu dāvanu ir sarežģīti un riskanti - ja nu jaunlātajiem tā nemaz nepatiks? Tieši tāpēc tālredzīgāk ir atstāt nelielu iespēju logu - izvēlēties pašiem jaunlaulātajiem vai nu dāvanas formātu, vai arī izmantošanas laiku un vietu. 

Dāvanas vedējiem un citiem kāzu dalībniekiem

 

Kāzās goda vietu itin visur ieņem jaunais pāris. Tomēr, sekojot tradīcijām, arī jaunais pāris izsaka pateicību - gan vecākiem, gan vedējiem un citiem tuviem cilvēkiem, kas viņu dzīvē ieņem nozīmīgu vietu. Vispopulārākās un meklētākās dāvanas no mūsu kataloga ir dāvanas vecākiem un dāvanas vedējiem. Ko lai izvēlas pateicībā vedējmātei un vedējtēvam? Te iederētos gan oriģināla karikatūra, gan relaksējoša masāža pēc nogurdinošas un piepildītas dienas. Vedējiem pateikties var ar skaisti noformētu dāvanu karti, kas sniedz iespēju izvēlēties gan atpūtas veidu, gad vietu un laiku. Idejas, ko dāvināt kāzās, var smelties arī mūsu sadaļā “Dāvanu Komplekti”, kur esam sarūpējuši dāvanu komplektus pēc iespaidiem: relaksācija, lutināšana, skaistumkopšana, aktīvā atpūta, izklaide un citas sajūtu dāvanas.