Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Lidojumi un lēcieni

Lēciens ar izpletni, lēciens ar gumiju, lidojums ar deltaplānu, paraplānu un citas elpu aizraujošas izklaides debesīs. Perfekta dāvana ekstrēmu izjūtu cienītājiem un tiem, kas meklē iespēju izvēdināt galvu pa īstam.

Lidojumi un lēcieni
Filtrs

Vidējā cena 425,88 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Lidojumi un lēcieni, kas ļaus izbaudīt brīvības sajūtu

Mūsdienās lidošana ir ieguvusi pavisam citu nozīmi - tas vairs nav tikai pārvietošanās veids, lai nokļūtu no viena punkta otrā. Šodien jebkuram ir iespēja pacelties pāris simtus vai pat tūkstošus metru virs zemes ar deltaplānu, gaisa balonu vai nelielu, ar aviokompāniju milžiem nesamērojamu, lidmašīnu, izjust brīvības sajūtu un vērot pasakainus skatus no putna lidojuma. Lai dotos šādā piedzīvojumā, ir jābūt drosmīgam un nereti jāpārvar savas bailes, taču iegūtās sajūtas un pieredze ir tā vērta - to apliecina fakts, ka lidojumi un lēcieni kļūst par arvien populārāku dāvanas izvēli kā dzimšanas dienā un izlaidumā, tā vecmeitu un vecpuišu ballītē un pat kāzās.

Dāvini ekstrēmas izjūtas un neaizmirstamus brīžus

Kamēr adrenalīna cienītāji ar prieku un sajūsmu uzņems jebkuru dāvanu, kas ļaus viņiem ievilkt kārtējo ķeksīti personīgajā vēlmju sarakstā, mazāk ekstrēmu aktivitāšu cienītāji, visticamāk, sākotnēji dos priekšroku nelielam augstumam un mierīgākām nodarbēm. Lai kāds arī nebūtu dāvanas saņēmējs, Lieliskadavana.lv piedāvājumā atradīsi lidojumus un lēcienus, kad ļaus ikkatram piepildīt sapni par iejušanos putna ādā. Lidojums ar deltaplānu ir viena no populārākajām dāvanām - tā ļauj izbaudīt skaistos Rīgas skatus un atklāt pilsētu no jauna. Īpašas sajūtas rada tieši lidojumi vasarā, kad iespējama arī deltaplāna pacelšanās no ūdens, un rudenī, kad Latvijas ainavu izkrāso zelta rudens. Asu izjūtu cienītājiem piedāvājumā atradīsi elpu aizraujošu lēcienu ar izpletni Klaipēdā, kura laikā iespējams baudīt teju pusminūti ilgu brīvo kritienu, kā arī lēcienu ar gumiju Kauņā, kas liks sirdij pukstēt straujāk. Tiem, kuri kāro gleznainās ainavas baudīt nedaudz romantiskā noskaņojumā, piemērota dāvana būs lidojums ar gaisa balonu gan tepat, Latvijā, gan kaimiņos - Lietuvā. Savukārt, tos, kuri bērnībā sapņojuši kļūt par pilotiem, vai alkst uzzināt, kādas ir sajūtas, vadot milzīgu pasažieru lidmašīnu, sajūsminās iespēja izmēģināt aviotrenažieri vai lidojumu Boeing 737 aviosimulatorā.

Iespēja izaicināt sevi un pārvarēt bailes

Ir daudz cilvēku, kuriem atrašanās augstu gaisā rada milzīgu uztraukumu. Starp tiem ir arī ne mazums drosminieku, kuri dāvanā saņēmuši tieši lidojumu ar paraplānu vai lidmašīnu un tomēr metušies piedzīvojumā. Klienti pēc dāvanas izmantošanas atzīst, ka tā ir bijusi neaizmirstama pieredze, kas ļāvusi pārvarēt savu nedrošības sajūtu un piedzīvot fantastiskas emocijas. Atzinīgus vārdus izpelnījušies arī lidojumi ar deltaplānu, kas ļāvuši, neviena netraucēti, vērot zemāk esošās pilsētas skaistumu.

Pateicoties plašajam sadarbības partneru tīklam visā Baltijā, Lieliskadavana.lv spēj piedāvāt sajūtu dāvanas, kas sagādās pārsteigumu ikvienam. Iepērkoties interneta veikalā, tev būs pieejams viss plašais dāvanu katalogs, kā arī mūsu dāvanu ekspertu konsultācija. Savukārt, ja vēlēsies iegādāties glīti noformētu dāvanu karti, ko pasniegt mīļotajam cilvēkam, draugiem, radiem vai kolēģiem, iegriezies kādā no mūsu stendiem tirdzniecības centros un lielāko pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības ķēžu veikalos visā Latvijā.