Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāža ir efektīva un droša terapijas metode, kas palīdz uzlabot veselību un veidot skaistas ķermeņa aprises. Šī masāža ir brīnišķīgs veids, kā uzturēt skaistu un veselu ķermeni, jo tā stimulē limfmezglus un pašu limfu mūsu organismā, veicinot vitāli svarīgo vielu transportēšanu. Limfodrenāžas masāža ir pieprasīta dāvana, kas piedāvā satriecošu efektu un pievilcīgu cenu.

Filtrs

Vidējā cena 115,20 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Limfodrenāžas masāža īstenos tavas vēlmes

Ja kādreiz esat aizdomājusies, kā vienlaicīgi var iegūt skaistas ķermeņa aprises un uzlabot savu veselību - tad te nu tā ir, izslavētā un populārā limfodrenāžas masāža, kura spēj vienlaicīgi iedarboties uz dažādām mūsu ķermeņa norisēm. Tā ir efektīva un pavisam droša terapijas metode, turklāt jūs varat izvēlēties, vai tā tiks izpildīta manuāli jeb ar rokām, vai arī tās veikšanā tiks izmantoti limfodrenāžas zābaki vai limfodrenāžas masāžas rullis. Limfodrenāžas masāža ir brīnišķīgs veids, kā uzturēt skaistu un veselu ķermeni! Starp visām mūsu dāvanu idejām, kas atrodamas sadaļā “Spa un masāžas”, limfodrenāžas masāža ir vienlīdz pieprasīta kā klasiskā visa ķermeņa masāža, jo tai ir patiesi satriecošs efekts un pievilcīga cena. 

Kas ir limfodrenāžas masāža? 

Tas ir drošs manuāls paņēmiens limfmezglu un pašas limfas stimulēšanai mūsu organismā. Tieši limfa ir tā, kas pa visu mūsu organizmu "transportē" vitāli svarīgās vielas: ūdeni, aminoskābes, minerālvielas, vielmaiņas produktus. Masāža ļauj normalizēt un pat paātrināt limfas plūsmu, aktivizējot vielmaiņu un uzlabojot mikrocirkulāciju. Tehnikas galvenā atšķirība no citām masāžām ir tāda, ka masieris nemīca muskuļus un neiedarbojas uz visu izvēlēto ķermeņa zonu. Tiek veiktas masāžas kustības precīzi pa limfas plūsmas līnijām, veicinot un aktivizējot šķidruma plūsmu organismā. Rezultātā ir pamanāmas niansētas un ļoti pozitīvas izmaiņas gan izskatā, gan pašsajūtā: samazinās tūska, pazūd celulīts, jūs sajūtat enerģijas pieplūdumu un garastāvoklis manāmi uzlabojas jau pēc 1 masāžas seansa. Skan brīnišķīģi, vai ne? 

Parūpējieties par otra cilvēka labsajūtu

 

Limfodrenāža ir piemērota lielākajai daļai cilvēku, jo tā palīdz stimulēt mūsu imūno un asinsrites sistēmu un sniedz vispārēju stimulu mūsu veselībai. Fiziska vai emocionāla stresa pārvarēšana, atgūšanās no pārdzīvojumiem vai fiziskas slodzes - limfodrenāžas masāža sniegs relaksējošu, terapeitisku efektu. Tieši tāpēc to var izmantot kā jauku apsveikumu māmiņai, un tikpat labi arī kā dāvanu mīļotajam vīrietim. Mūsu dāvanu katalogā var atrast arī kompleksās dāvanas ar vairākiem pakalpojumiem, kur limfodrenāžas masāžu var izvēlēties kā papildinājumu nakšņošanai omulīgā viesnīcā - meklējiet jau gatavus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem un izmantojiet iespēju ietaupīt, iegādājoties dāvanu komplektus atpūtai.

 

Mūsu dāvanu vidū jūs atradīsiet arī inovatīvo un unikālu masāžas tehniku ar “StarVac SP” aparātu, kas ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem terapeitiskiem masažieriem, kurš palīdz risināt ne tikai sejas un ķermeņa estētiskās problēmas, bet tiek izmantots terapeitiskiem nolūkiem, kas saistīti ar balsta – kustību aparāta normālu darbību.