Limfas stimulācijas masāža

  • Limfas stimulācijas masāža
  • Limfas stimulācijas masāža
  • Limfas stimulācijas masāža
  • Limfas stimulācijas masāža
  • Limfas stimulācijas masāža

Pakalpojuma vieta: Rīga nov., Ogre, Jelgava, Sigulda, Daugavpils, Rēzekne, Tukums, Visā Latvijā, Vidzeme, Zemgale, Latgale, Jēkabpils, Madona
Ilgums: 1 st.
Personu skaits: 1 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā patīk
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde

„Figura Line“ Jums piedāvā fantastisku iespēju izbaudīt vēl nebijušu limfodrenāžas masāžu uz aparātu. Masāža Jums sniegs:

  • Limfas stimulāciju (organisma attīrīšanu, toksīnu izvadīšanu);
  • Vielmaiņas uzlabošanu;
  • Pietūkumu samazināšanu;
  • Ķermeņa apkārtmēru samazināšanu;
  • Asinsrites uzlabošanu;
  • Muskuļu tonusa paaugstināšanu;
  • Ādas struktūras uzlabošanu u.c.

Procedūras laikā kvalificēta speciālista klātbūtnē uz masāžas ierīces tiek izpildītas vairākas pozīcijas.

Pēc Jūsu vēlēšanās, studijas darbinieki var sastādīt Jums īpašu programmu, kas palīdzēs Jūsu ķermenim izskatīties fantastiski.

„Figura-Line - veselīgs skaistums ikvienai!"

Pakalpojumu varēs izmantot vienā no studijām:

Rīga

Vecrīga, Jēkaba Kazarmas, Torņa iela 4, sekc. 3 C, 2.stāvs, 201.kabinets, tālr.: +371  27068777, info@figura-line.lv

Jugla, Brīvības gatve 386/2 – 43a, tālr.: +371 28699006, jugla@figura-line.lv

Purvciems, Ūnijas iela 11a, tālr.: +371 22055803, purvciems@figura-line.lv

Āgenskalns, Nometņu iela 38, tālr.: +371 29148874, agenskalns@figura-line.lv

Pļavnieki, Ulbrokas 11-39, tālr.: +371 25579139, plavnieki@figura-line.lv

Aizkraukle

Lāčplēša iela 6, 2.stāvs, Tālr.: +371 25703525, aizkraukle@figura-line.lv

Bauska

Slimnīcas iela 7, 5.stāvs, 515.telpa, Tālr.: +371 2990 9528, bauska@figura-line.lv

Dobele

Brīvības iela 14, Tālr.:+371 22302229, dobele@figura-line.lv

Jēkabpils

Akmeņu iela 9, 256 62 989, jekabpils@figura-line.lv

Madona

Tirgus iela 4, Tālr.: +371 26261300, madona@figura-line.lv

Ogre

Brīvības iela 22, 2. stāvs,  tālr.: +371 28368650, ogre@figura-line.lv

Preiļi

Aglonas iela 1, 2. stāvs, tālr.: +371 22011150, preili@figura-line.lv

Salaspils

Līvzemes iela 5, tālr.: +371 26566084, salaspils@igura-line.lv

Talsi

Lielā iela 5A, tālr.: +371 24119166, talsi@figura-line.lv

Tukums

Pils iela 15a, tālr.: +371 26511151, tukums@figura-line.lv

Vieta
Vieta

Precīzas adreses varat uzzināt - www.figura-line.lv

Ilgums
Ilgums

1 st.

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Apģērbs
Apģērbs

Plānas, pieguļošas bikses, T-krekls un zeķes, dzeramais ūdens

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.


Pakalpojuma vieta: Rīga nov., Ogre, Jelgava, Sigulda, Daugavpils, Rēzekne, Tukums, Visā Latvijā, Vidzeme, Zemgale, Latgale, Jēkabpils, Madona
Ilgums: 1 st.
Personu skaits: 1 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā patīk
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde
Kā pārbaudīt "Lieliska dāvana" dāvanu karti?
Kā pārbaudit el.čeku? Lasīt vairāk
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAMA ARĪ: