Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Deju nodarbības

Ļaujieties karstasinīgai dejai divatā vai draiskam solo iznācienam popmūzikas ritmā! Jums ir iespēja iemācīties savu mīļāko dejas veidu, apmeklējot deju nodarbības pieredzējušu horeogrāfu un dejotāju pavadībā. Deju kursi ir vienreizēja iespēja patīkamā atmosfērā iemācīties kaut ko jaunu vai atklāt savus slēptos talantus. Deju nodarbības pieaugušajiem pārsreidz ar savu daudzveidību, tāpēc ikviens varēs atrast sev piemērotu stilu un ritmu. Mūsu piedāvājumā ir neskaitāmi deju kursi Rīgā un visā Latvijā, dejas bērniem, pusaudžiem vai pat sirmgalvjiem! Izmēģinot vienu deju nodarbību, jūs noteikti gribēsiet turpināt pilnveidot iemācītos soļus.

Filtrs

Vidējā cena 49,11 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk