Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2020-10-07

VISU LAIKU ROMANTISKĀKĀS FILMAS, KAS PIERĀDA, KA PASAULĒ EKSISTĒ ĪSTA MĪLESTĪBA

Kino ir neatņemama izklaide mūsdienās, un tas ir veids, kā daudzi cilvēki pavada savu brīvo laiku. Kino žanru daudzveidība ļauj pilnībā pielāgot filmu saturu savām interesēm, atrodot desmitiem filmu, kas atbildīs jūsu gaumei. Tāpēc šodien mēs vēlamies uzrunāt visus romantisko filmu cienītājus, piedāvājot jūsu ieskatam visu laiku labāko mīlestības filmu TOP 10. Ja jums nav iespējas vai vēlmes pandēmijas laikā apmeklēt Akropole kino vai Kino Citadele - pagatavojiet popkornu un izvēlēties filmu savam romantiskajam vakaram no mūsu saraksta!

VISU LAIKU ROMANTISKĀKĀS FILMAS, KAS PIERĀDA, KA PASAULĒ EKSISTĒ ĪSTA MĪLESTĪBA

2020-08-21

Tēva diena Latvijā ir jāsvin! Iedvesmojošas dāvanu idejas, kas iepriecinās ikvienu tēti!

Jūs noteikti esat pamanījuši, ka ar katru gadu tēva dienas svētki tiek pieminēti un arī svinēti aizvien plašākā sabiedrības daļā. Tāpat kā Mātes dienai, arī Tēva dienai ir jākļūst par īpašu dienu katrā ģimenē, jo arī mūsu tēti ir pelnījuši nedalītu uzmanību un jaukus brīžus, ko atcerēties. Izmantojiet izdevību iepriecināt savu vai jūsu bērnu tēti ar lielisku pārsteigumu, dāvanu viņam un jums tik nozīmīgā dienā! Atrodiet, kura ir tā dāvana tēva dienā, kas iedegs viņa sirdī prieku un mīlestību!

Tēva diena Latvijā ir jāsvin! Iedvesmojošas dāvanu idejas, kas iepriecinās ikvienu tēti!

2020-08-04

30 idejas, ko realizēt līdz vasaras beigām

Vasarā ir šī īpašā sajūta, kad gribas smaidīt, izskatīties skaistiem un bezrūpīgiem un izdarīt kaut ko jaunu, aizraujošu, vai ne? Iespējams, jūs bijāt izplānojuši šo vasaru jau pagājušogad. Taču šis saulainais laiks paskrien nemanot, atstājot aiz muguras laiskos piknikus, saules peldes piejūrā un privilēģiju ģērbties tikai vienā kārtā. Lai noķertu īsto vasaras sajūtu uz visiem 100%, esam izveidojuši sarakstu ar idejām, kas liks jūsu vasarai iemirdzēties košās krāsās.

30 idejas, ko realizēt līdz vasaras beigām

2020-07-09

Kāzu gadskārtas un dāvanu idejas 2020.Gadam

Nav īstas nozīmes, cik gadus esat laulībā. Vissvarīgākais ir tas, ka esat izvēlējušies viens otru un joprojām esat laimīgi! Kāzu gadskārta ir lieliska iespēja atgādināt sev un savam mīļajam cilvēkam, kāpēc jūs iemīlējāties, pakavēties atmiņās un kopā izbaudīt jaunus piedzīvojumus, kas no jauna stiprinās jūsu īpašo saikni.

Kopīgas mājas, ģimenes prieki, vēlmes un sapņi… Protams, dzīvē nākas iet cauri arī grūtībām un nesaskaņām, bet “īstie” ne tikai iziet tām cauri, bet arī mācās un kļūst stiprāki. Ne velti tiek teikts, ka kāzas ir mīlētāju svētki, un kāzu gadadiena ir radniecīgu dvēseļu svētki, tāpēc katru kopā nodzīvotu gadu var uztvert kā arvien spēcīgāku savstarpējo attiecību pamatu.

Kāzu gadskārtas un dāvanu idejas 2020.Gadam

2020-07-07

Kāzu gadadienu nozīme un dāvanu idejas 2020. gadam

Jūsu kāzas ir īpašs mirklis, kuru jūs abi atcerēsieties visu mūžu un - katru gadu. Kāzu jubileja ir īpašs brīdis, kas vieno tikai jūs abus, jo tieši šajā dienā jūs izvēlējāties viens otru mīlēt, sargāt un godāt līdz mūža galam. Tāpēc katrs pāris meklē īpašu veidu, kā apliecināt savai otrai pusītei savu mīlestību un veidot mirkļus, kas vēl vairāk stiprinās jūsu laulību.

 

Kāzu gadadienu nozīme un dāvanu idejas 2020. gadam