Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Blog

2023-05-08

Novēlējumi Māmiņdienā

Tuvojoties Mātes dienai, sarūpējiet mīļajai māmiņai kādu īpašu pārsteiguma dāvanu!

Ieprieciniet māmiņu šajos svētkos ar kādu aizkustinošu novēlējumu, kuru varat pievienot dāvanai!

Novēlējumi Māmiņdienā

2023-05-01

Ko dāvināt Mātes dienā? Labākās dāvanu idejas Māmiņdienai 2023

Tuvojoties Mātes dienai, sarūpējiet mīļajai māmiņai kādu īpašu pārsteiguma dāvanu Mātes dienā 2023!

Mammas parasti mēdz būt diezgan pieticīgas, jo tās radušas vairāk dot, nevis saņemt, tāpēc Māmiņdiena ir īstais laiks, kad palutināt mammu ar patīkamām dāvanām, atklājot to, cik mīļa un dārga viņa Jums ir.

Ko dāvināt Mātes dienā? Labākās dāvanu idejas Māmiņdienai 2023

2023-04-06

Māmiņdienas apsveikumi

14. maijā svinēsim Mātes dienu, godinot mīļās māmiņas un pateicoties par visu, ko tās devušas – sirds siltumu, atbalstu, sapratni un beznosacījumu mīlestību. Ieprieciniet savu māmiņu šajos svētkos ar kādu jauku dāvanu!  

Neaizmirstiet pievienot dāvanai arī skaistu apsveikuma kartīti! Ierakstiet kartītē sirsnīgu novēlējumu, lai uzburtu māmiņai vēl īpašāku svētku sajūtu!

 

Māmiņdienas apsveikumi

2023-03-27

Lieldienu ticējumi

Tradicionāli Lieldienas saistās ar pavasara atnākšanu, taču šiem saulgriežu svētkiem bieži vien tiek piedēvēts arī maģiskums. Par Lieldienām folklorā ir daudz dažādu ticējumu, kurus mūsu senči ir ievērojuši un nodevuši nākamajām paaudzēm. Esam tos apkopojuši un piedāvājam ielūkoties tajos – iespējams, atradīsiet ko sev noderīgu. Lieldienās varat pārsteigt savus tuvākos arī ar kādu neparastu dāvanu, kas sniegs jaunus iespaidus un dāvās prieku! Pievienojiet dāvanai arī kādu sirsnīgu apsveikumu!

Lieldienu ticējumi

2023-03-24

Apsveikumi: Priecīgas Lieldienas

Lieldienās pārsteidziet savus mīļos ar neparastām piedzīvojumu dāvanām! Dāvājiet prieku un neaizmirstamas emocijas! Pievienojiet dāvanai arī kādu skaistu, pavasarīgu novēlējumu, lai vēl vairāk iepriecinātu dāvanas saņēmēju!

Apsveikumi: Priecīgas Lieldienas