Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Blogs

2023-10-24

Kursi un Meistarklases: Mācies, Gatavo, Brauc, Piedzīvo vai Dāvini

Mūsdienās zināšanas un prasmes strauji mainās, šī dinamika ir padarījusi nepārtauktu prasmju atjaunošanu un mācīšanos par svarīgāko sastāvdaļu mūsu dzīvēs. Kursi un meistarklases ir iespēja, kas palīdz cilvēkiem paplašināt savas zināšanas, attīstīt jaunas prasmes un sasniegt profesionālos mērķus. Tālāk izpētīsim un uzzināsim kādus kursus un meistarklases atrodamas Lieliska dāvana piedāvājumā..

Kursi un Meistarklases: Mācies, Gatavo, Brauc, Piedzīvo vai Dāvini

2023-10-20

ESPA RĪga: Atpūta, Dāvanu kartes, Piedāvājumi

Ieguldījums savā veselībā, labsajūtā un labklājībā ir ļoti svarīgs, jo tas sniedz mums gan mieru, atpūtu un atslābumu muskuļiem. Mūsdienu dzīves ritmā ir svarīgi atrast mirkli, kad veltīt laiku sev, bez steigas izbaudīt relaksēšanos un sniegt ķermenim garīgu un fizisku labsajūtu.

ESPA RĪga: Atpūta, Dāvanu kartes, Piedāvājumi

2023-10-18

Digital Art house Rīga - Digitālās mākslas muzejs

Digital Art house ir vieta, kur māksla saplūst ar tehnoloģiju, radot pārsteidzošas un iedvesmojošas pieredzes. Digitālās mākslas centrs ir veltīts digitālajai mākslai, kurā nepārtraukti rodas attīstība un jaunatklājumi. Apmeklējums ir kā ceļojums mākslā un tehnoloģijās – uzdrošinies iegrimt virtuālajā realitātē un digitālajai māksla pārņemt tavu prātu.

Digital Art house Rīga - Digitālās mākslas muzejs

2023-10-13

Labākās Kafejnīcas un Restorāni Rīgā

Restorāns un kafejnīca ir vieta, kur satiekās ēdienu un dzērienu bauda, gan emocijas un satikšanās gars. No elegantiem restorāniem ar īpašām ēdienkartēm un svinīgu atmosfēru līdz mazām kafejnīcām ar mājīgu atmosfēru, šīs ēdināšanas vietas spēj sniegt dažādas pieredzes, kas apmierinās gan īstu ēdiena baudas ekspertu, gan ikdienas ēdiena baudītāju.

Labākās Kafejnīcas un Restorāni Rīgā

2023-10-10

Bellevue Park hotel - Nakšņošana pāriem, ģimenēm vai draugiem

Rīga ir Latvijas galvaspilsēta, kur dzirkstī enerģija, kustība un panākumi, tā arī Rīga izceļās arī ar savu vēsturisko pievilcību, seno arhitektūru un patīkamo viesmīlību. Ja esi ieplānojis izbaudīt Rīgas krāšņumu, tad nakšņojot Bellevue Park hotel izdosies izbaudīt gan viesnīcā esošo šarmu, gan modernās mūsdienu iespējas un privilēģijas.

Bellevue Park hotel - Nakšņošana pāriem, ģimenēm vai draugiem