LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2020-08-04

30 idejas, ko realizēt līdz vasaras beigām

Vasarā ir šī īpašā sajūta, kad gribas smaidīt, izskatīties skaistiem un bezrūpīgiem un izdarīt kaut ko jaunu, aizraujošu, vai ne? Iespējams, jūs bijāt izplānojuši šo vasaru jau pagājušogad. Taču šis saulainais laiks paskrien nemanot, atstājot aiz muguras laiskos piknikus, saules peldes piejūrā un privilēģiju ģērbties tikai vienā kārtā. Lai noķertu īsto vasaras sajūtu uz visiem 100%, esam izveidojuši sarakstu ar idejām, kas liks jūsu vasarai iemirdzēties košās krāsās.

30 idejas, ko realizēt līdz vasaras beigām

2020-07-09

Kāzu gadskārtas un dāvanu idejas 2020.Gadam

Nav īstas nozīmes, cik gadus esat laulībā. Vissvarīgākais ir tas, ka esat izvēlējušies viens otru un joprojām esat laimīgi! Kāzu gadskārta ir lieliska iespēja atgādināt sev un savam mīļajam cilvēkam, kāpēc jūs iemīlējāties, pakavēties atmiņās un kopā izbaudīt jaunus piedzīvojumus, kas no jauna stiprinās jūsu īpašo saikni.

Kopīgas mājas, ģimenes prieki, vēlmes un sapņi… Protams, dzīvē nākas iet cauri arī grūtībām un nesaskaņām, bet “īstie” ne tikai iziet tām cauri, bet arī mācās un kļūst stiprāki. Ne velti tiek teikts, ka kāzas ir mīlētāju svētki, un kāzu gadadiena ir radniecīgu dvēseļu svētki, tāpēc katru kopā nodzīvotu gadu var uztvert kā arvien spēcīgāku savstarpējo attiecību pamatu.

Kāzu gadskārtas un dāvanu idejas 2020.Gadam

2020-07-07

Kāzu gadadienu nozīme un dāvanu idejas 2020. gadam

Jūsu kāzas ir īpašs mirklis, kuru jūs abi atcerēsieties visu mūžu un - katru gadu. Kāzu jubileja ir īpašs brīdis, kas vieno tikai jūs abus, jo tieši šajā dienā jūs izvēlējāties viens otru mīlēt, sargāt un godāt līdz mūža galam. Tāpēc katrs pāris meklē īpašu veidu, kā apliecināt savai otrai pusītei savu mīlestību un veidot mirkļus, kas vēl vairāk stiprinās jūsu laulību.

 

Kāzu gadadienu nozīme un dāvanu idejas 2020. gadam

2020-06-18

Atpūta pie jūras – kurp doties?

Plānojot brīvdienas, mēs parasti izvēlamies pilsētas, kas atrodas pie jūras. Atpūta šādā vietā ir īsts atspirdzinājums gan ķermenim, gan dvēselei. Jūras šalkoņa, svaigs gaiss, priežu meži un saule – kas gan vēl nepieciešams? Tomēr, izvēloties atpūtas un relaksācijas vietu, ir jāzina šīs pilsētas priekšrocības, labākās naktsmītnes un izklaides iespējas. Viss atkarīgs no prioritātēm, daži ir lieliski piemēroti brīvdienām, kurās rosās daudz cilvēku, bet citiem ir nepieciešams lielāks miers. Esam sagatavojuši īsu pārskatu par to, kur vislabāk izvēlēties brīvdienu galamērķus  pie jūras, kur nakšņot un ko pasākt brīvajā laikā.

Atpūta pie jūras – kurp doties?

2020-05-07

Māmiņdiena: TOP 5 dāvanu idejas, neizejot no mājām!

Šis pavasaris ir brīvdienām un svētkiem patiesi bagāts, tomēr mums jāiemācās tos svinēt mazliet savādāk - bez fiziska kontakta un ievērojot drošu distanci no citiem cilvēkiem. Tādēļ gaidot maija otro svētdienu, Māmiņdienu, mēs piedāvājam TOP 5 dāvanu idejas, kas palīdzēs patīkami pārsteigt jūsu mammu svētkos pat neizejot no mājām.

Māmiņdiena: TOP 5 dāvanu idejas, neizejot no mājām!