Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase
Izvēlne
Kategorijas
Dāvanu idejas
Vieta

Blog

2022-09-23

Sveiciens Skolotāju dienā!

Rudens jau sāk apgleznot skaistās Latvijas dabu, dārzos zied košās asteres un krāšņās dālijas – ir laiks, kad svinam Skolotāju dienu. Tā ir  lieliska iespēja pateikties pedagogiem par viņu pašaizliedzīgo darbu, par viņu nenovērtējamo ieguldījumu mūsu valsts nākotnē – bērnos un jauniešos, par viņu sapratni un spēju iedvesmot. Pasakiet saviem skolotājiem „Paldies” ar kādu pārsteidzošu dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta! Padariet savu dāvanu vēl sirsnīgāku, pievienojot tai skaistu apsveikuma pantiņu!  

Sveiciens Skolotāju dienā!

2022-09-13

Skolotāju diena: dzejoļi!

Lēnām tuvojas Skolotāju diena. Labākais veids, kā pateikties skolotājiem par viņu ieguldījumu – pārsteigt ar kādu īpašu dāvanu! „Lieliska dāvana” plašajā piedāvājumu klāstā Jūs noteikti atradīsiet piemērotu veidu, kā iepriecināt savus skolotājus! Pievienojiet savām dāvanām arī kādu skaistu apsveikumu!

 

Skolotāju diena: dzejoļi!

2022-09-13

Skolotāju dienas apsveikumi!

Šeit Jūs varēsiet atrast dažādas dāvanas, ar ko iepriecināt savus skolotājus! Esam piemeklējuši sirsnīgus apsveikumus, ko pievienot dāvanai, padarot to daudz personiskāku!

Skolotāju dienas apsveikumi!

2022-09-08

Mīļi sveicieni vārda dienā!

Piepildiet kāda Jums nozīmīga cilvēka vēlēšanos un ieprieciniet viņu ar jauku pārsteigumu vārda dienā! „Lieliska dāvana” piedāvā plašas izvēles iespējas – te Jūs varēsiet atrast visdažādākās dāvanas, ko pasniegt vārda dienas svinētājam. Pievienojiet savai dāvanai arī kādu skaistu apsveikumu, kas vēl vairāk iepriecinās gaviļnieku!

 

Mīļi sveicieni vārda dienā!

2022-09-07

Tēvu diena 2022!

Jau pavisam drīz – 11. septembrī – svinēsim Tēvu dienu. Lai šos svētkus padarītu neaizmirstamus, sarūpējiet savam tētim kādu īpašu pārsteigumu!

Šeit varēsiet atrast dažādas dāvanas, kas iepriecinās Jūsu tēti! Esam sagatavojuši sirsnīgus apsveikuma vārdus, ar ko papildināt Jūsu dāvanu, padarot to daudz personiskāku!

Tēvu diena 2022!