Blog

2018-11-28

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

Nereti dzirdams, ka Ziemassvētkos dāvināt dāvanu karti ir bezpersoniski, taču gadu no gada veiktās iedzīvotāju aptaujas un tirgus pētījumi liecina, ka 56% cilvēku Ziemassvētku dāvanām iegādājas dāvanu kartes, un vairums dāvanu saņēmēju arī dod priekšroku šādām dāvanām, jo tās ļauj viņiem pašiem sev iegādāties to, ko sirds kāro.

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

2018-11-28

Viena dāvana visai ģimenei

Ģimene ir cilvēka lielākais atbalsts, un Ziemassvētki ir laiks, kad tiek īpaši uzsvērts, cik svarīga ir kopā būšana ar saviem mīļajiem. Ne velti tieši šajos svētkos vienkopus izdodas sapulcināt gan tuvākus, gan tālākus radus, taču nedrīkst aizmirst, ka ģimenes attiecības ir jānovērtē un jākopj visa gada garumā.

Viena dāvana visai ģimenei

2018-11-26

Ziemassvētku dāvanu idejas taviem mīļajiem

Ziemassvētku laiks ir reizē skaists un satraucošs. Visapkārt redzamas noskaņu raisošas dekorācijas, veikalu plauktus sāk piepildīt rotājumi, sezonāli gardumi un šur tur jau dzirdama svētku mūzika. Tomēr ne vienmēr šo laiku varam izbaudīt pilnībā, jo, gaidot svētkus, ikvienam ir svarīgs uzdevums - atrast Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem.

Ziemassvētku dāvanu idejas taviem mīļajiem

2018-02-26

Lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunajam pārim!

Kāzas ir īpašs un svarīgs notikums divu cilvēku dzīvē, tādēļ arī dāvana jaunlaulātajiem jāizvēlas īpaši uzmanīgi, lai tā sagādātu prieku, būtu noderīga, bet tajā pašā laikā paliktu  atmiņā. Oriģinālas idejas jaunajam pārim piedāvā Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā “Lieliska dāvana”, kur katrs var izvēlēties piemērotāko, vislielākā pārsteiguma sagādāšanai.

 

Lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunajam pārim!

2014-02-24

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!

Vārds „vīrietis” slēpj sevī valdzinošu noslēpumu, ko mēs, sievietes, kā zinātkāras pētnieces, cenšamies gadu no gada atklāt. Noslēpumu, kas ļautu izprast vīrieti un tā superspējas– vienlaicīgi spēt būt maigam vīram, gādīgam tēvam un drosmīgam, mērķtiecīgam un nedaudz skarbam biznesa haizivij. Tādēļ, lai kaut nedaudz vairāk pietuvotos noslēpuma atklāšanai, uzdevām sabiedrībā zināmām sievietēm jautājumu: Kādi tad ir tie vīrieši?

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!