Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa / pagarināšana un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase
Izvēlne
Kategorijas
Dāvanu idejas
Vieta

Blog

2022-05-16

Novēlējumi kāzās!

Kāzas ir viens no skaistākajiem mirkļiem cilvēka dzīvē! Jaunajam pārim šī diena vienmēr paliks atmiņā kā viens no saviļņojošākajiem brīžiem viņu mūžā. Padariet šo dienu vēl īpašāku un ieprieciniet laulātos draugus šajos svētkos ar kādu pārsteidzošu dāvanu. Šeit Jūs varat atrast lieliskas dāvanas kāzām!

Novēlējumi kāzās!

2022-05-13

Papīra kāzas!

Papīra kāzas – pirmā kāzu gadadiena – šķiet, vēl pavisam nesen jaunais pāris mija gredzenus, uzsākot kopīgu dzīves ceļu, bet jau ir pagājis vesels  gads.  

Ieprieciniet laulātos draugus viņu pirmajā kāzu gadadienā ar kādu īpašu pārsteigumu no „Lieliska dāvana”. Esam apkopojuši kāzu gadadienu nozīmes skaidrojumus un dažādas idejas dāvanām, kur varat smelties iedvesmu. 

Papīra kāzas!

2022-05-10

Zelta kāzas apsveikumi!

Zelta kāzu jubileja ir pavisam maģisks mirklis laulāto pāru dzīvēs, ko gribas nosvinēt ar vērienu. Pie mums Jūs varēsiet atrast vispiemērotāko dāvanu šajā nozīmīgajā kāzu gadadienā.    

Lai padarītu Jūsu dāvanu vēl īpašāku un neaizmirstamāku, esam piemeklējuši skaistus novēlējumus 50 gadu kāzu jubilejā, kurus varēsiet ierakstīt apsveikumu kartītē.

Zelta kāzas apsveikumi!

2022-05-05

Sudraba kāzas apsveikumi!

Sudraba kāzas ir ievērojams notikums laulātā pāra dzīvē  - 25 gadu garumā mīlētāji ir gājuši kopīgu, krāšņām atmiņām kaisītu dzīves ceļu. Sagādājiet viņiem patīkamu pārsteigumu šajos brīnišķīgajos svētkos. Apsveiciet savus tuviniekus skaistajā sudraba kāzu jubilejā ar brīnišķīgu dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta. 

Sudraba kāzas apsveikumi!

2022-04-28

Mātes dienas novēlējumi!

Pavisam drīz jau pienāks saulainā Mātes diena un mēs visi sveiksim mūsu mīļās māmiņas ar pavasarīgiem ziediem un sirsnīgiem apskāvieniem. Pievienojiet tam visam klāt arī kādu lielisku dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta.

Šeit Jūs varēsiet atrast dāvanas, kas īpaši piemērotas Māmiņdienas svinībām!

Mātes dienas novēlējumi!