Blog

2012-02-07

Valentīndiena: TOP 10 visu laiku visromantiskākās filmas

Tuvojoties Valentīna dienai mēs ikviens paliekam mazliet romantiskāki un mīlestības smaržu sajūtam ar vien vairāk... Šajos tumšajos ziemas vakaros mēs iesakām Jums kopā ar otru pusīti noskatīties kādu no TOP 10 vis romantiskākajām filmām!

Valentīndiena: TOP 10 visu laiku visromantiskākās filmas

2012-02-03

TOP-10 mīlas dziesmas, kas kļuvušas par klasiku

Nav noslēpums, ka Valentīndiena bieži tiek uzskatīta par Amerikāņu un komercializētiem svētkiem, bet savā prātā godīgi saskaitīsim un atzīsimies sev - cik reizes gadā mēs apdāvinām mīļotos ar patiesu smaidu, negaidīti ieskaujam siltos apskāvienos vai iepriecinām ar nelielu dāvaniņu...? Atbildes paturam pie sevis un, kamēr Valentīndiena nav klāt, dzīvosim jau tagad mīlestībā - pret sevi, savu radinieku, kolēģi....

Lai Valentīndienas gaidīšana ir patīkama, „Lieliska Dāvana“ ir sagatavojusi Jums klasisko mīlas dziesmu TOP 10, kas, cerams, palīdzēs izveidot siltu un mīlestības pilnu atmosfēru šajā bargajā ziemā.

TOP-10 mīlas dziesmas, kas kļuvušas par klasiku

2012-02-01

Valentīndienas svinēšanas tradīcijas visā pasaulē

Mīlestības svētki - Svētā Valentīna diena tiek svinēta ar entuziasmu un prieku vairākās valstīs visā pasaulē. Populārākās Valentīndienas svinēšanas tradīcijas un paražas ir savas mīlestības izteikšana, sūtot kartiņas, ziedus un dāvanas, kā arī savas mīļotās lutināšana un atzīšanās mīlestībā. Un kā tad svin Valentīndienu citās pasaules valstīs?

Valentīndienas svinēšanas tradīcijas visā pasaulē