LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2020-03-20

Ko iesākt esot mājas režīmā?

Šobrīd pasaulē izmaiņas ir iespaidīgas. Daudzi cilvēki šobrīd paliek mājās. Bērni neapmeklē izglītības iestādes un daudziem griežas galva par to, ko nu visiem darīt mājās. Cilvēkiem, kuri pieraduši dzīvot skriešanā, šajā periodā ir jāapstājas un jāiemācās dzīvot savādāk. Mēs vēlamies dalīties idejās par to, kā rīkoties, kad liekas, ka mājās galīgi nav ko darīt. Kaut arī šķiet, ka mājās ir nedaudz aktivitāšu, ko iesākt, ir dažas patiešām interesantas lietas, ko varat darīt!

Ko iesākt esot mājas režīmā?

2019-12-05

Ziemassvētki. Un ko šogad dāvināsi Tu?!

Svētki – vai mēs tos svinam vai tikai patērējam?! Pasaules tendences skaidri norāda uz to, ka mums nepieciešams vairāk nekā patiesībā. Mēs skrienam, pērkam, ķeram visu bez mitas, bet aizmirstam par to, ka svētkus ir jāsvin. Deldējam nozīmi un cenšamies apkārtot sevi un sev tuvākos ar mantām, kas mums it kā sniedz komfortu vai īstermiņa laimes sajūtu…

Ziemassvētki. Un ko šogad dāvināsi Tu?!

2019-04-05

Uzņēmums Lieliska dāvana „Akropolē” izveido interaktīvu veikalu ar lāzera radara tehnoloģiju

Jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” Rīgā, Maskavas ielā 257, uzņēmums „Lieliska dāvana” izveidojis unikālu, inovatīvu jaunākās paaudzes pārdošanas stendu, kas aprīkots ar lāzera radara tehnoloģiju.

 

Uzņēmums Lieliska dāvana „Akropolē” izveido interaktīvu veikalu ar lāzera radara tehnoloģiju

2018-11-28

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

Nereti dzirdams, ka Ziemassvētkos dāvināt dāvanu karti ir bezpersoniski, taču gadu no gada veiktās iedzīvotāju aptaujas un tirgus pētījumi liecina, ka 56% cilvēku Ziemassvētku dāvanām iegādājas dāvanu kartes, un vairums dāvanu saņēmēju arī dod priekšroku šādām dāvanām, jo tās ļauj viņiem pašiem sev iegādāties to, ko sirds kāro.

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

2018-11-28

Viena dāvana visai ģimenei

Ģimene ir cilvēka lielākais atbalsts, un Ziemassvētki ir laiks, kad tiek īpaši uzsvērts, cik svarīga ir kopā būšana ar saviem mīļajiem. Ne velti tieši šajos svētkos vienkopus izdodas sapulcināt gan tuvākus, gan tālākus radus, taču nedrīkst aizmirst, ka ģimenes attiecības ir jānovērtē un jākopj visa gada garumā.

Viena dāvana visai ģimenei