Blog

2014-02-24

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!

Vārds „vīrietis” slēpj sevī valdzinošu noslēpumu, ko mēs, sievietes, kā zinātkāras pētnieces, cenšamies gadu no gada atklāt. Noslēpumu, kas ļautu izprast vīrieti un tā superspējas– vienlaicīgi spēt būt maigam vīram, gādīgam tēvam un drosmīgam, mērķtiecīgam un nedaudz skarbam biznesa haizivij. Tādēļ, lai kaut nedaudz vairāk pietuvotos noslēpuma atklāšanai, uzdevām sabiedrībā zināmām sievietēm jautājumu: Kādi tad ir tie vīrieši?

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!

2013-05-03

Māmiņdienas gardums

Lai gan Latvijā šis gardums - cake pops jeb kūkas uz kociņa vēl nav iekarojis savu popularitāti, ārzemēs šis ir ļoti populārs veids kā aizvietot tradicionālās kūkas un tortes. Piedāvājam savu variantu, kā pagatavot gardu pārsteigumu māmiņai.

Māmiņdienas gardums

2013-05-02

Idejas māmiņdienai

Šogad māmiņdienu atzīmēsim 12.maijā, tādēl jau laicīgi dalīsimies ar idejām kā padarīt šo dienu neaizmirstamu savai mīļajai māmiņai. Šī ir lieliska diena, kuru varam pavadīt kopā ar savu ģimeni, mammām un vecmāmiņām. Tomēr daudziem šī diena tāpat kā citas svētku dienas sagādā rūpes: " Ko lai uzdāvinu mammai, vecmāmiņai, krustmātei, lai viņa to patiesi novērtētu? Kā, lai pasakos,par to cik daudz viņa man ir devusi?"

Publicēsim vienkāršas, pārbaudītas un sirsnīgas idejas, ko varat izveidot kopā ar brāļiem, māsām, draugiem vai kopā ar tēti.

Idejas māmiņdienai

2013-03-26

Neparastākās Lieldienu tradīcijas pasaulē

Lieldienu svinības ikvienam no mums tradicionāli saistās ar olu krāsošanu, ripināšanu, baznīcas apmeklējumu un ģimenes pulcēšanos ap svētku galdu. Diezin vai kāds no jums Lieldienās aplej sievietes ar ūdeni vai cep omleti no 12 000 olām. Lai arī cik amizanti un mums neierasti tas neizklausītos, dažās valstīs Lieldienas tiek sagaidītas tieši šādā veidā:

UNGĀRIJA UN SIEVIEŠU APLIEŠANA AR ŪDENI

Jā, tieši Ungārijā Lieldienās pašsaprotami un pieņemami ir apliet sievieti ar ūdeni no galvas līdz kājām. Ūdens ir jāgāž virsū tieši no spaiņa. Pie tam, sievietei, kura tiek aplieta,  tas ir īpašs gods, jo tādā veidā viņa var izcelties citu ciema dāmu vidū.

Neparastākās Lieldienu tradīcijas pasaulē

2013-01-30

Valentīndienas konkurss: atzīšanās mīlestībā

Vienam pārim Valentīndienā vēlamies uzdāvināt romantiskus svētkus! Tāpēc aicinām Jūs piedalīties konkursā un atsūtīt savu atzīšanos mīlestībā, to publicējot šeit.

Valentīndienas konkurss: atzīšanās mīlestībā