Blog

2012-03-06

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos

8. marts ir jau pavisam tuvu un drīz būs klāt. Tieši šajā dienā katrs sevi cienošs vīrietis parāda, cik svarīgas viņu dzīve ir sievietes. Tiem, kuri šajā dienā vēlas sevi parādīt kā īstu sapņu vīrieti – „Lieliska dāvana“ ir daži vienkārši, bet efektīvi padomi, kā pārsteigt daiļā dzimuma pārstāves 8. marta svētkos.

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos

2012-02-13

Kā pārsteigt savu mīļoto un kā svinēt Valentīndienu?

Valentīndiena ir viena no romantiskākajām dienām gadā, kas ļauj mums izpaust savas jūtas un pateikt tuvam cilvēkam, ka mēs to mīlam. Kā to izdarīt īpašā veidā un parādīt kādam, ka viņš Tev ir svarīgs? Te būs dažas idejas, kas varētu Tev palīdzēt.

Kā pārsteigt savu mīļoto un kā svinēt Valentīndienu?

2012-02-08

Top-10 vīriešu vēlmes Valentīndienai

Nav vairs aiz kalniem romantiskākā diena gadā - Valentīndiena, kad visi steidz apsveikt sev mīļu un dārgu cilvēku. Šajā dienā ir raksturīgi pasniegt saviem tuviem cilvēkiem dažādas dāvanas, kā piemēram ziedus, saldumus un dārglietas. Vīrieši šajā dienā cenšas pārsteigt ar dažādām dāvanām un iepriecināt savu mīļoto, bet ko paši vīrieši gribētu saņemt?

Lai būtu vairāk patīkamu pārsteigumu un smaidu sejā saņemot dāvanas, mēs esam izveidojuši topu ar dāvanam ko vēlētos saņemt vīrieši.

Top-10 vīriešu vēlmes Valentīndienai

2012-02-07

Pasaki „ES TEVI MĪLU“ dažādās pasaules valodās!

Romantiskākajos gada svētkos - Valentīndienā - gaisā virmo mīlestība un mazais palaidnis Kupidons lidinās pa gaisu un ar savu bultu šāvieniem savieno divas sirdis. Ir daudz un dažādi veidi kā izrādīt, ka otrs cilvēks Tev ir mīļš un dārgs - var uzdāvināt ziedus vai pagatavot vakariņas. Klāt pie darbiem var arī pateikt it kā vienkāršus, bet tomēr ļoti mīļus vārdus, kas nāk no pašas sirds - ES TEVI MĪLU!

Pasaki „ES TEVI MĪLU“ dažādās pasaules valodās!

2012-02-07

Sieviešu vēlmes Valentīndienai. TOP 10

Valentīna dienā ikviena sieviete vēlās saņemt dāvanā kaut ko īpašu, galvenais protams uzmanību un sajūtu, ka tevi kāds mīl. Tieši tādēļ šie svētki ir izdomāti, lai pateiktu saviem mīļajiem cik ļoti Jūs tos mīliet, kā arī palutināt otru ar kādu dāvaniņu. Taču, ko darīt, ja Jūs neziniet, ko Jūsu otra pusīte gaida uz šiem svētkiem? Tieši tāpēc, „Lieliska dāvana“ daiļais dzimums veica aptauju un noskaidroja, kas ir tas, ko sievietes vēlētos saņemt no saviem mīļajiem.

Sieviešu vēlmes Valentīndienai. TOP 10