LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2012-06-18

Jāņu svinēšanas tradīcijas

Jāņi - visskaistākie, vasarīgākie, vissvinētākie un maģiskākie gada svētki, kad ikviens kāro atrast izslavēto papardes ziedu, sacensties par grandiozāko jāņuguni, aplīgot kaimiņus par laikā nepaveiktiem darbiem un, pats galvenais, no sirds nosvinēt Vasaras saulgriežus ar gada īsāko nakti.

„Lieliska Dāvana“ piedāvā Jums ielūkoties senču Jāņu tradīcijās.

Jāņu svinēšanas tradīcijas

2012-06-14

Kāzu apsveikumi un novēlējumi

Kāzu diena - tā ir diena, kas pilnīgi noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu, tādēļ kāzu apsveikumus der papildināt ar skaistiem, sirdssiltuma pilniem apsveikumiem, kur drīkst atļauties mazliet sentementa. Tāpēc „Lieliska Dāvana“ Jums palīdzēs rast iedvesmu skaistiem un mīlestības pilniem apsveikumiem.

Kāzu apsveikumi un novēlējumi

2012-06-07

Lai skaists un neaizmirstams izlaidumu laiks!

Tūlīt, tūlīt jau klāt vasara! Smaržo gaiss, sāk ziedus raisīt ceriņi un ziedu sveces aizdegs kastaņi... Šis ir laiks, kad nu nemaz negribas nodoties darbiem un ikdienas gaitām, bet gan nodoties putnu dziesmām, ziedu krāšņumam un siltajiem saules stariem.

Tomēr ir cilvēki, kam šis laiks nāk ar daudz lielāku piespiešanos un koncentrēšanos – tie ir devīto un divpadsmito klašu absolventi, kam priekšā pats atbildīgākais laiks – eksāmeni.
Bet prāts... Prāts tā vien nesas uz to, ka jāiegādājas skaistākā izlaiduma kleita un glaunākais uzvalks. Un tad vēl ziedi un balle, un prieks...

Lai skaists un neaizmirstams izlaidumu laiks!

2012-05-30

Lieliskas idejas 1. Aprīļa izjokošanai!

77% atlaide apkurei... futbola spēle ziloņu mugurā, vai perfekts mājkalpotājs rozā svārciņos...? Kurš negribētu saņemt šādu dāvanu? No šodienas šīs un daudzas citas dāvanas pieejamas mājas lapā www.lieliskadavana.lv!

Lieliskas idejas 1. Aprīļa izjokošanai!

2012-05-06

Mātes dienas apsveikumi

Tik daudz vēlaties pateikt Mammai, bet ir grūti izvēlēties vārdus? Mēs esam šeit lai Jums palīdzētu!

Mātes dienas apsveikumi