LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2012-07-25

5 VIETAS, KAS JĀREDZ ŠOVASAR! (II DAĻA)

Piedāvājam vēl 5 īpašas Latvijas vietas tieši Jums! Šoreiz paveicās romantiķiem un sapņotājiem - visas vietas iedvesmo iztēlei, valdzina ar brīvības sajūtu un dod spārnus saviem sapņiem...

5 VIETAS, KAS JĀREDZ ŠOVASAR! (II DAĻA)

2012-07-25

Apsveikumi dzimšanas dienā

Par dzimšanas dienas svinēšanu ar smaidu ar teikt, ka tie ir svētki, kurus ar nepacietību un sajūsmu gaida līdz 18 gadu sasniegšanai, atsevišķos gadījumos – 21 gada sasniegšanai. Vēlāk gaida svinības, īpašo svētku auru, bet gadus skaitīt gan vairs lāgā neviens nevēlas. Un tas tīri saprotams, ka kādreiz dzimšanas dienas torti rotā nevis 30, 40 vai 50 svecītes, bet gan uzmundrinošais skaitlis 18, kas tā vien norāda uz to, ka īstā dzīve vēl priekšā, neskatoties uz patieso vecumu.

Šoreiz „Lieliska Dāvana“ apkopojusi skaistus dzimšanas dienas apsveikumus un novēlējumus, kas atvieglos meklējumus sveicējiem un noteikti sagādās prieku gaviļniekiem.

 

Apsveikumi dzimšanas dienā

2012-06-21

Līgo svētku svinēšanas vietas

 

Skatīt Līgo svētku svinēšanas vietas lielākā kartē

Līgo svētki, ir jāsvin ikvienam latvietim, atbalstot mūsu tradīcijas. Taču ja neziniet, kur doties Līgo naktī, mēs Jums piedāvājam karti, ar dažādām Līgošanas vietām. Atrodi savējo, un kārtīgi nosvini šos svētkus!

Līgo svētku svinēšanas vietas

2012-06-20

Mūsdienīgas vēsmas Jāņu dziesmām

Gada jestrākajos svētkos – Jāņos „Lieliska Dāvana“ piedāvā nelielu ieskatu mūsdienu redzējumā par jāņudziesmām. Šīs rindiņas noderēs, ja būs nepieciešams atbildes „gājiens“ apdziedāšanas gadījumā, kā jautrības uzturētājs pie ugunskura, kā veltijums tiem, kas dodas papardēs, un ne tikai...

„Lieliska Dāvana“ Jums novēl:

... ja reibt, tad tikai no papardes zieda,
ja slīgt tad tikai apskāvienos,
ja zaudēt, tad tikai skaidro saprātu...

 

Mūsdienīgas vēsmas Jāņu dziesmām

2012-06-18

Apsveikumi izlaidumam

Izlaidums - viens no skaistākajiem notikumiem jaunu cilvēku dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā. Tāpēc, sveicot jauniešus izlaidumā, vajadzētu izvēlēties pašus skaistākos vārdus, kas izteiktktu mūsu lepnumu par viņiem, atbalstītu un mudinātu veiksmīgi virzīties uz priekšu. „Lieliska dāvana“ vēlas Jums palīdzēt un izvēlējās visskaistākos un trāpīgākos vārdus skolu beidzējiem.

Apsveikumi izlaidumam