LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2012-02-07

Pasaki „ES TEVI MĪLU“ dažādās pasaules valodās!

Romantiskākajos gada svētkos - Valentīndienā - gaisā virmo mīlestība un mazais palaidnis Kupidons lidinās pa gaisu un ar savu bultu šāvieniem savieno divas sirdis. Ir daudz un dažādi veidi kā izrādīt, ka otrs cilvēks Tev ir mīļš un dārgs - var uzdāvināt ziedus vai pagatavot vakariņas. Klāt pie darbiem var arī pateikt it kā vienkāršus, bet tomēr ļoti mīļus vārdus, kas nāk no pašas sirds - ES TEVI MĪLU!

Pasaki „ES TEVI MĪLU“ dažādās pasaules valodās!

2012-02-07

Sieviešu vēlmes Valentīndienai. TOP 10

Valentīna dienā ikviena sieviete vēlās saņemt dāvanā kaut ko īpašu, galvenais protams uzmanību un sajūtu, ka tevi kāds mīl. Tieši tādēļ šie svētki ir izdomāti, lai pateiktu saviem mīļajiem cik ļoti Jūs tos mīliet, kā arī palutināt otru ar kādu dāvaniņu. Taču, ko darīt, ja Jūs neziniet, ko Jūsu otra pusīte gaida uz šiem svētkiem? Tieši tāpēc, „Lieliska dāvana“ daiļais dzimums veica aptauju un noskaidroja, kas ir tas, ko sievietes vēlētos saņemt no saviem mīļajiem.

Sieviešu vēlmes Valentīndienai. TOP 10

2012-02-07

Valentīndiena: TOP 10 visu laiku visromantiskākās filmas

Tuvojoties Valentīna dienai mēs ikviens paliekam mazliet romantiskāki un mīlestības smaržu sajūtam ar vien vairāk... Šajos tumšajos ziemas vakaros mēs iesakām Jums kopā ar otru pusīti noskatīties kādu no TOP 10 vis romantiskākajām filmām!

Valentīndiena: TOP 10 visu laiku visromantiskākās filmas

2012-02-03

TOP-10 mīlas dziesmas, kas kļuvušas par klasiku

Nav noslēpums, ka Valentīndiena bieži tiek uzskatīta par Amerikāņu un komercializētiem svētkiem, bet savā prātā godīgi saskaitīsim un atzīsimies sev - cik reizes gadā mēs apdāvinām mīļotos ar patiesu smaidu, negaidīti ieskaujam siltos apskāvienos vai iepriecinām ar nelielu dāvaniņu...? Atbildes paturam pie sevis un, kamēr Valentīndiena nav klāt, dzīvosim jau tagad mīlestībā - pret sevi, savu radinieku, kolēģi....

Lai Valentīndienas gaidīšana ir patīkama, „Lieliska Dāvana“ ir sagatavojusi Jums klasisko mīlas dziesmu TOP 10, kas, cerams, palīdzēs izveidot siltu un mīlestības pilnu atmosfēru šajā bargajā ziemā.

TOP-10 mīlas dziesmas, kas kļuvušas par klasiku

2012-02-01

Valentīndienas svinēšanas tradīcijas visā pasaulē

Mīlestības svētki - Svētā Valentīna diena tiek svinēta ar entuziasmu un prieku vairākās valstīs visā pasaulē. Populārākās Valentīndienas svinēšanas tradīcijas un paražas ir savas mīlestības izteikšana, sūtot kartiņas, ziedus un dāvanas, kā arī savas mīļotās lutināšana un atzīšanās mīlestībā. Un kā tad svin Valentīndienu citās pasaules valstīs?

Valentīndienas svinēšanas tradīcijas visā pasaulē