LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2012-08-29

Sveicieni labākajiem tētiem pasaulē

Jau trešo gadu, par vienu svinamu dienu bagātāks, kļuvis arī Latvijas kalendārs. Septembra otrajā svētdienā tiek atzīmēta Tēva diena, kad ar īpašu uzmanību, sveicieniem un bučām varam pateikties tētim, par aizsardzību, gādību un mīlestību... Šoreiz „Lieliska Dāvana“ iedvesmos atrast īstos vārdus sirsnīgam Tēva dienas apsveikumiem.

Sveicieni labākajiem tētiem pasaulē

2012-08-24

1. septembris – 6 idejas, ko darīt

1. septembris – diena, kad jāatvadās no vasaras un jāsatiek jaunais mācību gads. Tikai nekādā gadījumā nepieļaujiet, ka šī atvadīšanās būtu skumja! Kopā ar visu ģimeni sagrābiet vasaru aiz astes un vēl reizi izbaudiet vasarīgas izklaides, nesēdiet mājās – izdariet kaut ko, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā. Lūk, dažas mūsu idejas, ko var izdarīt 1. septembrī.

1. septembris – 6 idejas, ko darīt

2012-08-22

Apsveikumi 1. septembrī

Klāt atkal 1. Septembris! Ar krāsainiem ziediem rokās, smagās zinību pils durvis vērs pirmklasnieki, kam viss vēl svešs un nezināms. Skolas solos atgriezīsies spurdzoši skolnieki, kas steigs satikt klasesbiedrus un dalīties vasaras piedzīvojumos... Ar jaunu darba sparu un idejām bērnus sveicinās pedagogi. Arī „Lieliska Dāvana“ sveic skolēnus un pedagogus uzsākot jauno mācību gadu!

 Apsveikumi 1. septembrī

2012-08-14

Dāvanu iesaiņošana: idejas, kā iesaiņot dāvanu Tētim

Saņemt dāvanu vienmēr ir forši. Bet saņemt oriģināli iesaiņotu dāvanu - vēl foršāk! Dalāmies idejām, kā interesanti iesaiņot dāvanu tētim.

Dāvanu iesaiņošana: idejas, kā iesaiņot dāvanu Tētim

2012-08-07

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!

Vasara – ne tikai atvaļinājumu, bet arī kāzu laiks. Tāpēc „Lieliska dāvana” steidz ieteikt to, ko dāvināt kāzām, lai Jūsu dāvana uz ilgu laiku paliktu jaunlaulāto atmiņā. Izaiciniet pats sevi – neesat garlaicīgs, uzdāviniet kaut ko patiešām „Crazy“!

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!