Blog

2012-06-21

Līgo svētku svinēšanas vietas

 

Skatīt Līgo svētku svinēšanas vietas lielākā kartē

Līgo svētki, ir jāsvin ikvienam latvietim, atbalstot mūsu tradīcijas. Taču ja neziniet, kur doties Līgo naktī, mēs Jums piedāvājam karti, ar dažādām Līgošanas vietām. Atrodi savējo, un kārtīgi nosvini šos svētkus!

Līgo svētku svinēšanas vietas

2012-06-20

Mūsdienīgas vēsmas Jāņu dziesmām

Gada jestrākajos svētkos – Jāņos „Lieliska Dāvana“ piedāvā nelielu ieskatu mūsdienu redzējumā par jāņudziesmām. Šīs rindiņas noderēs, ja būs nepieciešams atbildes „gājiens“ apdziedāšanas gadījumā, kā jautrības uzturētājs pie ugunskura, kā veltijums tiem, kas dodas papardēs, un ne tikai...

„Lieliska Dāvana“ Jums novēl:

... ja reibt, tad tikai no papardes zieda,
ja slīgt tad tikai apskāvienos,
ja zaudēt, tad tikai skaidro saprātu...

 

Mūsdienīgas vēsmas Jāņu dziesmām

2012-06-18

Apsveikumi izlaidumam

Izlaidums - viens no skaistākajiem notikumiem jaunu cilvēku dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā. Tāpēc, sveicot jauniešus izlaidumā, vajadzētu izvēlēties pašus skaistākos vārdus, kas izteiktktu mūsu lepnumu par viņiem, atbalstītu un mudinātu veiksmīgi virzīties uz priekšu. „Lieliska dāvana“ vēlas Jums palīdzēt un izvēlējās visskaistākos un trāpīgākos vārdus skolu beidzējiem.

Apsveikumi izlaidumam

2012-06-18

Jāņu svinēšanas tradīcijas

Jāņi - visskaistākie, vasarīgākie, vissvinētākie un maģiskākie gada svētki, kad ikviens kāro atrast izslavēto papardes ziedu, sacensties par grandiozāko jāņuguni, aplīgot kaimiņus par laikā nepaveiktiem darbiem un, pats galvenais, no sirds nosvinēt Vasaras saulgriežus ar gada īsāko nakti.

„Lieliska Dāvana“ piedāvā Jums ielūkoties senču Jāņu tradīcijās.

Jāņu svinēšanas tradīcijas

2012-06-14

Kāzu apsveikumi un novēlējumi

Kāzu diena - tā ir diena, kas pilnīgi noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu, tādēļ kāzu apsveikumus der papildināt ar skaistiem, sirdssiltuma pilniem apsveikumiem, kur drīkst atļauties mazliet sentementa. Tāpēc „Lieliska Dāvana“ Jums palīdzēs rast iedvesmu skaistiem un mīlestības pilniem apsveikumiem.

Kāzu apsveikumi un novēlējumi